Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Prvorozený princ, který teprve v pondělí spatřil světlo světa, se stal tím nejsledovanějším miminkem na světě. Pro jeho rodiče, vévodu a vévodkyni z Cambridge bude těžké poskytnout mu normální dospívání, které si pro něj oba přejí. Kate razí svou ...

Jak by vypadala princezna Diana jako babička a jaká by byla?

Diana koláž
zdroj: Isifa / Archiv Diana koláž
aktualizováno 24.07.2013, 15:19 | 24.07.2013, 11:49 | doma.cz/roh

Prvorozený princ, který teprve v pondělí spatřil světlo světa, se stal tím nejsledovanějším miminkem na světě. Pro jeho rodiče, vévodu a vévodkyni z Cambridge bude těžké poskytnout mu normální dospívání, které si pro něj oba přejí. Kate razí svou cestu a na ní jí pomohou její rodiče. Kdyby žila Williamova matka Diana, určitě by byla skvělou babičkou.

Jako první se totiž Diana rozhodla, že společně se svým mužem Charlesem poskytnou svým dětem, pokud možno co nejcivilnější život a dají jim tolik lásky, kolik bude jen možné. Dříve totiž city ve výchově královských potomků byly spíš na obtíž. Princ Charles sám přiznal, že striktní a cituprostou výchovou velmi trpěl, proto nechtěl aby stejně traumatické dětství prožily i jeho děti.

 

Královské dítě Williama a Kate - 2
(Foto: isifa.com)

 

Stejnou cestou se chtějí ubírat i mladí manželé. Kate se hodlá o svého syna starat sama, jen za pomoci svých rodičů, kteří jsou nadšeni funkcí dědečka a babičky. Především její maminka Carole Middleton, která bude pravděpodobně hrát významnou roli při výchově možného budoucího krále. Je to totiž poprvé v historii, co se někdo z příbuzenstva podobným způsobem zapojuje do výchovy.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Matky po porodu září jako Kate. Podívejte se na slavné rodičky

První den Kate a malého prince: slzy dojetí a možná i bezradnosti

 

Prince William toto rozhodnutí zcela podporuje. Má velice dobré vztahy s celou rodinou své ženy a pravděpodobně k nim vzhlíží s respektem. Bere je jako svůj vzor, vždyť jejich manželství trvá už třicet tři let a jsou spolu šťastní. Jeho rodičům to bohužel nevyšlo a asi nejvíc ho mrzí, že jeho maminka nemůže participovat stejným dílem na výchově jejich syna jako babička Carole.

 

Carole Middleton
Rodiče Kate, Carole a Michael (Foto: Isifa / Archiv)

 

Diana by byla skvělá a milující babička, stejně jako byla výbornou matkou, dokud jí tragická nehoda nevzala život. Přesto, že Dianě a Charlesovi manželství nefungovalo, jako rodiče odvedli skvělou práci a prošlapali pro své potomky chodníček, po kterém mohou jít a dál bořit zkostnatělá pravidla systému.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Krásná Kate: Takhle se z holčičky stala vévodkyně!

Sláva! Královské miminko je na světě! Ale co bude s Kate?

Historie lásky Kate a Williama: Ve středu na Nově!

SPIKNUTÍ KOLEM MALÉHO PRINCE: Vyměnili Kate chlapce za holčičku?

MALÝ PRINC: William, Kate a jejich miminko se ukázali veřejnosti! Podívejte se na FOTO!

 

William se chtěl vyhnout všem chybám, které v minulosti zapříčinily, že se jeho maminka Diana cítila osamělá, když jí mašinérie monarchie vtáhla a semlela na kousíčky. On chce dát své ženě pokud možno co největší volnost a možnost kontaktu s vlastní rodinou, kdy jen se jí zachce. Pokud tak bude potřeba královské miminko pohlídat, bude jí babička Carole vždy k dispozici a malý princ bude stejně jako všechny děti na světě pěstovat vztah ke své vlastní babičce místo k chůvě.

 

 

Diana s rodinou
(Foto: Isifa / Archiv)

 

ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

MY A RODIČE: Nos po mámě, prsa po tátovi. Co jsi podědila ty?
MY A RODIČE: Ach jo! Mamka měla zase pravdu
Na lidi, kteří nám dali život, budeme protivní?

 

Diana odvedla skvělý kus práce a byla by na své syny jistě právem hrdá. Díky jejímu vlivu se tak malé princátko dočká šťastného dětství s milujícími rodiči a úplnou rodinou, zahrnut bezbřehou láskou.

 

Podívejte se na galerii, jak šel čas s princeznou Dianou.

Fotogalerie

1 / 18 Otevřít fotogalerii
 

 
101 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

karlamarie 21:15 23.10.2013
To má být doufám Diana ve svých 90 letech? I ta Camila vypadá v těchto dnech lépe než jak jste znetvořili Dianu - ta by nebyla moc změněná jako zamlada, to jste to teda pořádně přehnali.
AndyZ 11:38 20.08.2013
Diana by byla i dnes stejně krásná, půvabná a šťastná....Chybí tady ....
Mac 11:28 20.08.2013
Je jí opravdu škoda :(
Ilona 00:49 27.07.2013
Grafici na Nově, přestaňte na chvíli hulit a pak se vám bude líp počítat, kolik by Dianě bylo let...
yinloveyang 17:46 26.07.2013
Myslím, že by stářím vypadala asi tak podobně jako moje oblíbená herečka Gillian Anderson.
yinloveyang 17:44 26.07.2013
Souhlas, vypadá na té fotce hodně blbě a takhle by 100% nevypadala. Ještě štěstí, že Britové nečtou české webové stránky.
Monika 15:09 25.07.2013
Co jste to s ní udělali vždyť vypadá hrozně. Chudinka se musí otáčet v hrobě.
janka 21:27 24.07.2013
Diana by mala teraz 52 rokov.Na tej fotke vyzerá ako 80 ročná.Moja babka má 87 a vyzerá lepšie.
Eva 20:30 24.07.2013
Tu fotku zcela určitě vytvořil mužskej. Oni si totiž myslí, že nestárnou, zatímco ze ženských jsou obludy. Však ti, co si našli mladice, u nich vypadají často jako tajtrlíci. Kde by vzala Diana ty lícní kosti a celou širokou bradu, proboha. Technika je dobrá, když slouží a ne když vytváří pitominky.
Hezké horké dny !!!
Zdenka 20:04 24.07.2013
Takhle by Diana nikdy nevypadala ani ve stovce. Letos by měla 52 let. A to jsou ženy nejkrásnější. V Nově opravdu nejsou normální.
1 2