Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už uplynulo 14 let od té doby, kdy jsme na obrazovce poprvé uviděli Lucii Borhyovou. Sympatická blondýnka tehdy začínala svou kariéru moderátorky Televizního zpravodajství a velmi brzy se stala oblíbenou tváří televize Nova. Podívejte se, jak šel ...

Jak šel čas: 14 let s Lucií Borhyovou. Podívejte se na její začátky!

Lucie Borhyová
zdroj: TV Nova Lucie Borhyová
aktualizováno 08.08.2013, 09:54 | 07.08.2013, 19:16 | doma.cz/kik

Už uplynulo 14 let od té doby, kdy jsme na obrazovce poprvé uviděli Lucii Borhyovou. Sympatická blondýnka tehdy začínala svou kariéru moderátorky Televizního zpravodajství a velmi brzy se stala oblíbenou tváří televize Nova. Podívejte se, jak šel čas s touto populární kráskou.

Nastoupila do televize Nova v roce 1998 jako nová moderátorka Televizních novin. Od počátku vysílání je jejím moderátorským partnerem Rey Koranteng. Jsou tak jedinou zpravodajskou dvojící, která spolu zůstala. Duo Borhyová-Koranteng si brzy získali přízeň diváků a jejich obliba s roky neustále roste.

 

ČTĚTE TAKÉ:
VIDEO: Takhle se měnily Televizní noviny s Luckou a Reyem!
Lucie Borhyová: Chtěla bych miminko!
Emma Smetana o lásce: Můj muž je extrémně stydlivý! ROZHOVOR
Sporťák Čermák a jeho dívka V PLAVKÁCH. Podívejte, jak jim to sluší

KRASNA: Další sígrovský kousek Evy Holubové: Takhle "vyšperkovala" výlohu autosalonu!

 

Lucie byla v posledních letech několikrát po sobě zvolena Osobností televizního zpravodajství v anketě Týtý. Ocenění ji zaslouženě patří. Je výbornou moderátorkou, která je den za dnem krásnější. Jak plynul čas za moderátorským pultem si můžete prohlédnout v naší fotogalerii./ Jak za těch 14 let Lucie ještě více zkrásněla si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.


Fotogalerie

1 / 7 Otevřít fotogalerii

 

Nejdůležitější a nejkrásnější událostí v jejím životě je narození syna Lucase. Ten spatřil vykoukl na svět 11. prosince 2008. V současnosti je zamilovaná do moderátora sportovního zpravodajství Michala Hrdličky. Oba jsou ve vztahu velmi šťastní a Lucie jen září.
 

 
13 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

David 14:51 20.02.2017
Chtějí být co nejkrásnější, a chtějí opět vládnout jako v 90.letech.
Musím říct že podle mého názoru byli v 90.letech populárnější než dnes od roku 2006, dnes už jim to vůbec nesluší.!
Kde jsou ty klidné časy!?!?!?!?!
Paf 09:32 02.01.2014
Je to syntetická, namyšlená a odpuzující blbá blondýna. Její projev je nevěrohodný, nevěřím jí ani slovo ...
Lucka 13:15 12.09.2013
Lucie trpí syndromem "zachovalé pětatřicátnice" ...už patnáct let vypadá pořád stejně. Dnes už je to OK, před patnácti lety to bylo spíš smutné. Stejný problém má i Taťána Kuchařová. Dámy se asi snaží make-upem něco schovat nebo nevím, ale bez líčení by je člověk ani nepoznal.
Přehánějí to!
kraken 15:41 06.09.2013
to ale nepíšete, kolik spolupracovnic za svojí kariéru vyštípalo a musely odejít, proč asi???????????