Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nejčtenější evropský deník Bild dnes zveřejnil velký rozhovor s českým zpěvákem Karlem Gottem. Oblíbený zlatý hlas z Prahy v něm popírá zprávy bulváru, že měl sex s více než 3000 ženami.

Karel Gott popírá, že měl přes 3000 milenek

Karel Gott s manželkou Ivanou na udílení cen Anno 2009
zdroj: Korzo Karel Gott s manželkou Ivanou na udílení cen Anno 2009
aktualizováno 13.08.2010, 09:39 | 13.08.2010, 09:36 | tn.cz / čtk/ kar

Nejčtenější evropský deník Bild dnes zveřejnil velký rozhovor s českým zpěvákem Karlem Gottem. Oblíbený "zlatý hlas z Prahy" v něm popírá zprávy bulváru, že měl sex s více než 3000 ženami.

Karel Gott se brání fámám o svém sexuálním životě. "Je to nesmysl! Musel jsem přeci mezitím taky zpívat," odmítla jednasedmdesátiletá ikona české populární hudby, že by její postelí prošly přes tři tisícovky milenek. "I když my tenoři máme na ženy erotizující účinek, tolik jich nebylo," dodal zpěvák, o němž Bild píše, že patří k Praze jako Karlův most a knedlíky a označuje ho za nejlepší český exportní artikl od vynálezu plzeňského piva. Rozhovor je uveden pod zvídavým titulkem Sex se 3000 ženami?


Gott připustil, že na tento druh bulvárních titulků je jeho žena Ivana alergická. "Bulvární novinářka, která o mně v Česku píše, je pro ni jako rudý prapor," řekl zpěvák, který za svoji více než padesátiletou kariéru prodal po celém světě přes 100 milionů nahrávek. "Byl jsem taková devizová továrna pro mou zemi," zavzpomínal na dobu před listopadem 1989.

 

Včelku zvládl za 20 minut


Tehdy vznikla i titulní píseň ke kreslenému seriálu Včelka Mája. "Tenkrát jsem ji nahrál za 20 minut. Rychlé kusy byly honorovány 300 západními markami," přiblížil mnohonásobný zlatý slavík vznik kultovního hitu Biene Maja, který je dodnes v Německu obrovsky populární. "Nedávno jsem se potkal s 20 rockery, skutečně tvrdýma klukama, kteří zpívali Včelku Máju - je to šílené," dodal.

 

Podívejte se na rozhovor s Karlem Gottem:

 


Bildu Gott nechal nahlédnout i do svého rodinného života, který mu nyní zpestřují malé dcerky Charlotte Ella (čtyři roky) a Nelly Sofie (dva roky) "Poprvé se snažím být otcem, a ne jen přítelem. Mé starší dcery mi nikdy tati neříkaly," uvedl umělec, který má z předchozích vztahů dvě dnes již dospělé dcery Dominiku a Lucii.


Své fanoušky v Německu ujistil, že ani po nedávných zdravotních problémech o konci kariéry neuvažuje. "Ne, nikdy!" prohlásil rezolutně. "Byl by to hřích, kdybych svůj talent, svůj hlas dál nepoužíval. Nakonec, dal mi je bůh (německy Gott), abych je používal," doplnil. Přiznal ale, že má strach, že na pódiu selže. "Ta lehkost bytí už je pryč," poznamenal.

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře