Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vévodkyně Kate vyrazila na charitativní galavečer, který zaštitoval princ William, a po těhotenském bříšku nebylo ani vidu!

Kate Middleton: Sedm týdnů po porodu v přiléhavých šatech!

Kate
zdroj: Isifa / Archiv Kate
aktualizováno 13.09.2013, 13:39 | 13.09.2013, 13:39 | doma.cz/kik

Vévodkyně Kate vyrazila na charitativní galavečer, který zaštitoval princ William, a po těhotenském bříšku nebylo ani vidu!

Novopečení rodičové Kate a William byly opět v centru pozornosti. Objevili se totiž na předávání cen Tusk Conservation Awards. Ocenění dostávají lidé, kteří usilují o zachování přírodního rázu afrického kontinentu. Ambasadorem jedné z cen je právě i princ William.


Je to jen pár týdnů po porodu a Kate už zase plní své královské povinnosti. Ačkoli jsou oba milujícími rodiči a chtějí se o svého syna hlavně starat sami bez cizí pomoci, u některých akcí to prostě jinak nejde. Najali si proto pro takové příležitosti chůvu, která se kdysi starala i o malého Williama.

 

Kate
(Foto: Isifa / Archiv)


ČTĚTE TAKÉ:
KATE: celebrita, která ukázala bříško! Proč je to tabu?
Ikona Kate: Jak to dělá, že je vždy tak okouzlující!
Matky po porodu září jako Kate. Podívejte se na slavné rodičky
KRÁSNÁ:
  Příběh lásky Kate a Williama! Podívej se, jak to všechno začalo!


Mladému páru to na červeném koberci velice slušelo. Kate si oblékla nádherné blyštivé šaty a ukázala světu, že už sedm  týdnů po porodu má zpět svou postavu. Vévodkyně před porodem nijak výrazně nepřibrala, a proto pro ni bylo mnohem jednodušší vrátit se na původní váhu.

 

Kate
(Foto: Isifa / Archiv)


Zůstalo jí jen poporodní bříško, které se nebála ukázat veřejnosti. Za to ji polovina světa kritizovala, druhá obdivovala. Do té doby bylo těhotenské bříško tabu, které celebrity neukazovaly. Slavné hvězdy se nejprve poporodního břicha zbaví, než se ukážou opět na veřejnosti. Některé se nechávají fotit pouze od hrudníku nahoru, aby bříško nikdo neviděl.

 


Kate je hrdou matkou a tím, že se ani krátce po porodu neskrývala, vyjádřila podporu všem maminkám, které se cítí nepříjemně, když jim bříško zůstává. Bříško většinou zmizí samo, vévodkyně mu možná trochu pomohla cvičením.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře