Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dnes večer ve Státní opeře to vypukne - budou se předávat Čeští slavíci. Dostane Slavíka zase Gott? A ve kterém období mu to nejvíce slušelo?

Kdy byl Karel Gott nejkrásnější?

Karel Gott
Karel Gott
aktualizováno 25.11.2012, 08:50 | 24.11.2012, 00:50 | doma.cz/em

Dnes večer ve Státní opeře to vypukne - budou se předávat Čeští slavíci. Dostane Slavíka zase Gott? A ve kterém období mu to nejvíce slušelo?

Volili jste největšího kocoura v historii Slavíků. S velkým předstihem zvítězil Karel Gott, právě on se stal ve vašich očích nejvíce sexy Slavíkem všech dob. "Božský Kája" už má svoje roky, ale vypadá stále... no zkrátka božsky. Samozřejmě se s léty proměňuje. A nás zajímá - kdy se vám líbil nejvíce?

 

Podívejte: Kdy myslíte, že byl Karel Gott nejkrásnější?

 

Fotogalerie

1 / 29 Otevřít fotogalerii

 

V šedesátých letech vypadal přirozeně jinak než dnes, kdy je to zralý muž v nejlepších letech. Když se pozorně zadíváte na jeho slavné fotky z šedesátých let, dojdete k závěru, že Mistr v ta léta vypadal opravdu jako roztomilé štěně. Byl mladík, kterým se říká "ucho". Vzhled donchuana získal až později, tehdy to bylo opravdu ještě mládě. Ale v ženském kolektivu samozřejmě velice oblíbené.

 

Anketa
Kdy byl Karel Gott nejkrásnější?
8 hlasů
Jako mladíček.
39 hlasů
Jako zralý muž.
8 hlasů
Jako Vinnetou.
Hlasovalo 176 lidí
 
 

 

 

Přímý přenos z vyhlášení 24. listopadu od 20 hodin ve Státní opeře Praha. Více na stránkách Český Slavík MATTONI

 

Gott přelomu sedmdesátých a osmdesátých let se změnil. Zmužněl, ztratil předchozí rozpaky a lovil ženy jako divá šelma. Byla to pro něj ta nejjednodušší věc na světě. No nepodlehněte, když vás svádí interpret dobových písní typu: Běž za svou láskou, Bílý sníh se snáší, Do re mi la či Já viděl kvést Prahu v máji.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Slavík se blíží, fankluby zbrojí! Gott, Bartošová a další v náručí superfanoušků

NEJVÍCE SEXY SLAVÍK všech dob. Hlasujte, tipujte!

Nejkrásnější Slavice všech dob. Ale která to je?

 

Karel Gott slaví narozeniny - 9
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Pro majitele bezmála čtyřiceti sošek Slavíků je velkou devizou, že ani jako "starej pes" neztrácí své kouzlo. Ulovil prý více než dvě tisícovky žen a časem vyplula na povrch i pravda o jeho domnělé bezdětnosti - objevily se dvě nemanželské dcery - to všechno fanynky svému idolu odpustily a milovaly ho dál a dál. Nejbolestnější ránu jim však uštědřil, když si v Las Vegas vzal za manželku Ivanu Macháčkovou, nyní Gottovou.

 

Karel Gott slaví narozeniny - 17
(Foto: Oficiální zdroj)

 

PSALI JSME:

 

BÁJEČNÉ: Mistr Karel Gott zdraví čtenářky doma.cz

 

Přitom tvrdil, že zpěvák romantických písní by se neměl nikdy oženit, protože by tím své věrné posluchačky bolestně ranil. Nevydržel však nátlak Ivanky, která mu, když čekala druhou dceru, vmetla do tváře: "Jestli si mě nevezmeš a bude to kluk, bude se jmenovat Macháček!" A Gott byl v chomoutu.

 

  

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

luposi 17:29 24.11.2012
To je pěkně zcestný názor. Myslíte, že i obě dcery (ty velké) byly počaty umělým oplodněním? Pochybuju. A jelikož to je starší pán, tak si nyní pomohl. Nehrajte si na bulvár.