Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neuvěřitelné. Známe je z červených koberců, zářící, oblečené do luxusu, vlasy upravené nejlepšími kadeřníky...

Když se zpotí celebrita aneb To neznáte deodorant?

Zpocené celebrity - 16
zdroj: isifa.com Zpocené celebrity - 16
aktualizováno 23.10.2012, 00:00 | 23.10.2012, 00:00 | doma.cz/em

Neuvěřitelné. Známe je z červených koberců, zářící, oblečené do luxusu, vlasy upravené nejlepšími kadeřníky...

A přitom pro šikovné fotografy není žádným velkým problémem ulovit snímek, kdy se ta či ona celebrita dopustila obrovského faux-pas: byla na veřejnosti přistižena s viditelnou skvrnou na oděvu - tedy zpocená.

 

Tento prohřešek je neodpustitelný - u žen zejména, ale ani u mužů 21. století nelze přimhouřit oko nad takovým porušením etikety. Co by na to proboha řekl sám Ladislav Špaček, trvale bdící nad dobrými mravy? Nejspíš nic - jen by se bez hlesu zhroutil k zemi. Omdlel by z pouhé představy, jak se celosvětově známá osobnost usmívá do objektivu, právě se chystá fotografie, která obletí celý svět - a ten uvidí herečku s usvědčující skvrnou...

 

Fotogalerie

1 / 16 Otevřít fotogalerii

 

Zmíněná politováníhodná věc se přihodila i takové hvězdě, jakou je hýčkaná a zbožňovaná Cameron Diaz. Věřili byste tomu? Jak je možné, že si kráska ve zralém věku, když už o kosmetice jistě leccos ví, neuhlídá tak důležitý detail? Cameron, nikdo ti ještě nesvěřil sladké takemství - že totiž existují kosmetické prostředky, které dokáží zamezit vzniku takových skvrn? Říká se jim prosím deodoranty.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

V dětství strašidla, nyní celebrity

Vražedný jídelníček Kim Kardashian. Proto přibrala!

Pyšná máma Lucie Vondráčková ukázala Matyáše

 

Zpocené celebrity - 4
(Foto: isifa.com)

 

Rovněž u zoufalky Teri Hatcher zmíněný přehmat poněkud překvapí. Jak se jí to mohlo stát? Zrovna jí, která tolik usiluje o dokonalost... Její křečovité snahy omladit se za každou cenu baví celý Hollywood. Sedmačtyřicetiletá kráska disponuje takzvaným zamrzlým obličejem bez mimiky.

 

Maska, jíž se dosahuje samozřejmě botoxovými injekcemi, je už pro Terin obličej naprosto typická. V případě nešťastné skvrny na oděvu není třeba kontaktovat plastického chirurga - stačilo mnohem méně, aby se skvrně předešlo. Proč jen to Teri neudělala?

 

Zpocené celebrity - 1
(Foto: isifa.com)

 

Ani u mužů nevypadá nešťastná skvrna o mnoho lépe. Sexy okouzlující herec Colin Farrell si také raději měl dát pozor, aby ji neukázal. Hned je daleko méně sexy, nezdá se vám?

 

Vše o celebritách najdete v magazínu Prásk.tv

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lucka 19:54 24.10.2012
Hlpupý, opravdu hloupý článek. Deodoranty potu nezabraňují a stejně tak antiperspiranty, jen ho redukují. Já se nijak extra nepotím, ale nějakému tomu kolečku v podpaží se mnohdy nevyhnu. Člověk se může potit i z nervů, očekávání...a tomu se prostě jen tak nezabrání.
Lucka 09:17 23.10.2012
Taky se potím a ani antiperspiranty tomu nezabrání. a to jsem ozkoušela i dražší z lékárny.A deodorant vůbec ne. A po Dricloru jsem se tak osypala, že bych to nikomu nepřála.
Jitka 08:13 23.10.2012
Souhlasím s Lenou, deodoranty jsou proti pocení celkem zbytečné. Redaktor/ka článku zřejmě používá nějaký speciální a nebo se nepotí tolik, takže si ty chytré řeči nechte pro někoho tak vyjímečného, jako jste Vy ;)
Lena 06:32 23.10.2012
Deodorantem pocení nezabráníš, milá zlatá...