Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Lejla Abbasová oslňuje v zesvětlených vlasech. Kromě toho si s Michalem Kocábem buduje hnízdečko lásky.

Lejla Abbasová a Michal Kocáb si zařizují hnízdečko

Lejla Abbasová
zdroj: Korzo Lejla Abbasová
aktualizováno 10.12.2010, 05:22 | 10.12.2010, 00:01 | Korzo / doma.cz/em

Lejla Abbasová oslňuje v zesvětlených vlasech. Kromě toho si s Michalem Kocábem buduje hnízdečko lásky.

Třicetiletá Lejla Abbasová, dcera Súdánce a Češky a ředitelka nadace Asante Kenya, září štěstím. Když nastoupila jako tisková mluvčí na Ministerstvo pro lidská práva, zamilovala se do svého o pětadvacet let staršího nadřízeného Michaela Kocába.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jiří Suchý: Největší radost mám z toho, že žiju

Hana Maviuchová se vrací do Ulice! Jako vzorná babička

 

Ten kvůli ní úplně ztratil hlavu a rozvedl se s manželkou Marshou. Oba milenci pak na ministerstvu skončili a exmanželka odjela nadobro do USA. Lejla si s exministrem nyní zařizuje hnízdečko lásky. Také uvádí nejrůznější společenské akce. „Na společenské akce si vypůjčuji modely ze salonu, který má nejluxusnější šaty v Praze. Ty dnešní mám od návrháře, který obléká americké miss," svěřila se Lejla.

 

Lejla Abbasová
Společenské modely si Lejla půjčuje ze salonu, který má nejluxusnější oblečení v Praze. (Foto: Korzo)

 

Navštěvuje i kadeřnický salon specializovaný na typ jejích černých kudrnatých vlasů. „Už mě přestala bavit ta uhlově černá barva, nechala jsem si vlasy speciálně upravit, prodloužit a zesvětlit," vysvětluje kakaová kráska, která se pečlivě věnuje své nadaci Asante Kenya, zaměřené na pomoc této africké zemi.

 

Do Keni Lejla pravidelně cestuje a pomáhá zlepšit život tamních chudých lidí. Teď připravila nový projekt, který bude pomáhat především dětem. „Nikdo si tady nedovede představit, v jaké bídě tam žijí lidé a jak my se tu máme dobře," tvrdí Lejla.

 

Současná zima by jí vyhovovala, pokud by nejezdila autem: „Ale já s ním potřebuji jezdit, tak mi ta zima přece jen vadí. A na závěr roku chci jet lyžovat do Špindlu." Jestli s ní bude na sjezdovce řádit i Michael Kocáb, však neprozradila.

 
20 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Zdenka 17:43 12.12.2010
Ta madam si nedovede představit jak se u nás mají lidé dobře !!!A toho páprdu má jen pro peníze !!!
Gargamel 22:08 10.12.2010
Vůně peněz je neodolatelná a když chytne ještě blba prachatého,tak je dílo dokonáno.Povozí ji v letadle a na ocázku už moc né,je to vyřízený dědek.Jak ho vysaje z peněz,bere roha.To je jako ta cigánská pakáž,která půjčuje na sex i své děti za sponzorské částky a ani se neštítí.Jak dojde konto,dojde i láska.