Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Život známé moderátorky nabral nový směr. Zamilovala se!

Lucie Borhyová: Můj nový přítel je prostě báječný!

Vložit video na:

aktualizováno 24.04.2013, 00:00 | 24.04.2013, 00:00 | doma.cz/em

Život známé moderátorky nabral nový směr. Zamilovala se!

Blíží se máj, měsíc, kdy se všichni musí zamilovat. Lucii Borhyové se to podařilo ještě daleko dříve. Zamilovala se do "sporťáka" Michala Hrdličky. Exkluzivně jsme ji vyzpovídali, a to právě v souvislosti s láskou, měsícem májem a samozřejmě pohledným sportovním redaktorem Michalem Hrdličkou. Vztah už dávno není tajemstvím a dvojice se k sobě otevřeně hlásí na pracovišti i mimo ně...

 

Děkujeme, že hlasujete v TýTý pro osobnosti a pořady Novy. Hlasujte ZDE!

 

Zeptali jsme se půvabné blondýnky, co s ní dělá pomyšlení na blížící se máj. "Miluju jaro, začínají kvést stromy, zpívat ptáci, vonět vzduch," pochvaluje si Lucie Borhyová. "A samozřejmě je to lásky čas. Mám ráda procházky přírodou, když už je teplo a sluníčko a my můžeme odhodit zimní bundy."

 

Michal Hrdlička a Lucie Borhyová
(Foto: isifa.com)

 

PSALI JSME:

 

Nevěra v Ordinaci: Hádejte, co bude dál. Zdena hraje o všechno!

Lukáš Hejlík z ORDINACE říká: Byl jsem číslo, manželka mě zkrotila!

 

Vzpomíná Lucie na první lásku - ptáme se, zase v souvislosti s májem. "Na tu se nezapomíná, zapíše se do paměti, nezapomenete na ni, pokud byla hezká a prožitá tak, jak to má být," soudí moderátorka. Nás samozřejmě úplně nejvíce zajímá její láska současná - nový objev Michal Hrdlička.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Princezna ze mlejna v Ordinaci! Jak se to stalo? VELKÝ ROZHOVOR

Vanda Hybnerová: V Ulici zažívá horory, doma si užívá svého sexy muže! ROZHOVOR

 

Lucie se svěřila, že na Michalovi obdivuje vlastně všechno. "Obdivuji celkově jeho osobnost, má charisma, je to úžasný člověk, všechny vlastnosti, které má, se mi na něm líbí a obdivuji je," podotýká zamilovaná Lucie Borhyová.

 

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička
(Foto: isifa.com)

 

Se "sporťákem" si rozumějí mimo jiné i proto, že je Lucie tělem i duší sportovkyně. "Krásně se doplňujeme, jsme schopni si spolu zaběhat, zajezdit si na kolečkových bruslích, na koloběžce, zahrát si tenis, jít si zaplavat. Krásně jsme se sladili," říká Lucie Borhyová.

 

Dvojice plánuje léto a těší se na ně, bude dokonce několik společných dovolených. A nebudou je trávit jen ve dvou, nesmíme zapomenout, že Lucie má ze vztahu s řeckým podnikatelem krásného chlapečka. "Roste jako z vody," říká o něm spokojeně. "Teď s malým chodíme hodně ven, do přírody, zima byla dlouhá. Běháme, chodíme na hřiště, do lesa, do zoo, na fotbal, snažíme se trávit co nejvíce času venku..."

 

Jak šel čas s moderátory TN - 2
(Foto: Nova.cz)

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Iveta 07:21 23.05.2014
Lucinko, moc Vám držím palečky, ať jste Vy i miminko v pohodě, sama mám 3 syny a jsem šťastná, že jsou zdraví, už mají 27,26a 23 let, přeji Vám aby i Vy jste měla takové štěstí jako já na zdraví a sílu kluků, holčičky jsem se sice nedočkala, ale kluci tu lásku vracejí daleko více. Vaše posluchačka a fandilka Iveta
haha 23:45 29.04.2013
Kolikátý už ? I Alan Babický byl báječný..i když po rozchodu na něj začla kydat neuvěřitelnou špínu..to čeká i Hrdličku.
Vlasta 22:36 24.04.2013
No, hlavně aby jim to vydrželo.....začátky jsou vždycky krásný.....
mova 12:23 24.04.2013
Romantický deník jedné štětky. Díl druhý, kapitola 2.
suffrago 11:40 24.04.2013
Super. Maj se rádi , tak aby jim to vydrželo co nejdéle.
Hanka 10:54 24.04.2013
sluší jim to....jsou si tak trochu podobní, jako sestra s bráchou....