Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už dnes diváci TV Nova uvidí další strhující příběh dokureality Malé lásky. Tentokrát půjde především o víru v Boha a soudržnost rodiny.

Malé lásky: Kvůli víře nepřipadal potrat v úvahu!

Vložit video na:

aktualizováno 03.10.2018, 16:21 | 03.10.2018, 16:21 | doma.cz

Už dnes diváci TV Nova uvidí další strhující příběh dokureality Malé lásky. Tentokrát půjde především o víru v Boha a soudržnost rodiny.

Dvaadvacetiletá Helena se rozhodla vychovávat dítě bez záletného partnera. Její silně věřící matka vnímá dítě jako dar, a nikdy by nepřipustila potrat.

 

Špatné psychické rozpoložení díky smrti jejího otce, následné otěhotnění, veliké zdravotní komplikace jsou těžkou zkouškou pro matku a dvě dcery. Všechny tři se těší, že už to skončí. Porod je ale pro prvorodičku obrovská zátěž. Nervozita se stupňuje. „Helenko, pomodli se. Bude všechno dobrý. Panenka Marie a pánbíček tě ochrání,“ povzbuzení od matky ale moc neuklidní. „Porodu se bojím, když mě něco opravdu bolí, jsem cholerická,“ přiznává Helena.

 

Jak zvládne porod? Dostojí svým slovům o tom, že je cholerická? Jak moc bude protestovat?

 

Už dnes ve 21:35 na TV Nova!

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře