Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už dnes večer můžete sledovat další díl dokureality Malé lásky. Tentokrát poprvé uvidíte, jak na svět přijdou dvojčata. A neobejde se to beze strachu.

Malé lásky: První porod dvojčat v Malých láskách se neobešel beze strachu!

Vložit video na:

aktualizováno 17.10.2018, 14:15 | 17.10.2018, 14:15 | doma.cz

Už dnes večer můžete sledovat další díl dokureality Malé lásky. Tentokrát poprvé uvidíte, jak na svět přijdou dvojčata. A neobejde se to beze strachu.

Rodiče Lukáš a Andrea jsou plní strachu, ale i očekávání. Těhotenství je pro Andreu velmi rizikové, protože má silnou cukrovku a využívá inzulinovou pumpu. Musí být neustále pod drobnohledem lékařů. Právě za to ji řada lidí vyčítala, že se rozhodla si děti nechat.

 

Malé lásky - Andrea a Lukáš
(Foto: TV Nova)

 

Vzhledem k diagnóze maminky mají oba rodiče strach, aby se vše povedlo a odnesli si z porodnice zdravá a šťastná dvojčátka. Tatínek je zatím dost opatrný a čeká, jak to dopadne: "Doktoři zatím říkají, že všechno funguje, jak má. To je na tom to pozitivní, ale já jsem prostě takovej, že si pak řeknu, když teda to nemá být, tak to není."

 

V tomto díle nebude o dvojčata nouze. Nejenom díky nově narozeným, ale i sestrám, které se při porodu navzájem podporují.

 

Nenechte si ujít Malé lásky od 21:40 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře