Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vzhledem k očekávanému narození paterčat jsme oslovili herečku Míšu Maurerovou, která porodila jen dvojčátka... Znáte ji z Ulice, kde představovala kadeřnici Digi.

Maminka dvojčat Míša Maurerová: Těhotenství s paterčaty si neumím představit!

Míša Maurerová s manželem a dětmi
zdroj: isifa.com Míša Maurerová s manželem a dětmi
aktualizováno 31.05.2013, 12:47 | 31.05.2013, 15:44 | doma.cz/em

Vzhledem k očekávanému narození paterčat jsme oslovili herečku Míšu Maurerovou, která porodila "jen" dvojčátka... Znáte ji z Ulice, kde představovala kadeřnici Digi.

Porodit jedno miminko je nesmírně náročné po všech stránkách, a což teprve rovnou dvě. Paterčata si samozřejmě žádná z nás nedokáže představit, ostatně stačí dvojčátka, aby rodinu zaměstnala na sto dvacet procent. Jednou z celebrit, která má zkušenosti s vícečetným těhotenstvím, je Míša Maurerová, znáte ji mimo jiné jako kadeřnici Digi z Ulice. Míša vychovává dvojčata. Dokáže si alespoň mlhavě představit, že by dětiček bylo víc... třeba pět?

 

Míša Maurerová s dětmi
(Foto: isifa.com)

 

 PSALI JSME:

 

Těhotná Marta Jandová bude až do června ležet. ROZHOVOR

Ljuba Krbová: Žárlím zdravě, telefon manželovi nekontroluji! ROZHOVOR

 

"Především si neumím představit to těhotenství," svěřila magazínu doma.cz exkluzivně herečka Michaela Maurerová. "Průběh těhotenství je přímo úměrný počtu plodů v matčině těle. V případě paterčat jede tělo na kapacitu šesti lidí. Srdce, ledviny, cévy musí neuvěřitelně trpět," říká herečka a dvojnásobná maminka.

 

Seriál Ulice: Digi Bendová se dnes vdala!
Její Digi z Ulice byla milá, veselá, energická.

 

PSALI JSME:

 

Doktor Hanák z Ordinace: Kdo mu vyznává lásku? ROZHOVOR

ROZVODY našich slavných: Za vším hledej nevěru!

 

Míša Maurerová a dětmi a manželem
(Foto: isifa.com)

 

"Po porodu už je všechno otázka managementu," tvrdí herečka. "Člověk si přizpůsobí čas přesně tak, jak potřebuje, a zvládne to, protože musí. Taky jsem to zvládla," směje se sympatická herečka. "V případě paterčat bych zapojila všechno, co dýchá, hýbe se s má ruce. Systém se vyvrbí, chce to čas a trpělivost," prozrazuje herečka, co ji naučil život sám.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Sabina Křováková ze SuperStar: 5 věcí, které udělám, když vyhraju!

 

"A děti se taky přizpůsobí, chtě nechtě," ujišťuje zkušená maminka čtyřletých dvojčat Magdalenky a Pepy. Velkou výhodou je podle ní v případě více miminek menší prostor. "Nemyslím tím být s paterčaty v garsonce, ale mít všechno po ruce," vysvětluje půvabná maminka. "A naprostou nezbytností je angažovaný tatínek, který se stará o maminku a snaží se, aby to přežila a nezbláznila se z toho..."

 

Seriál Ulice: Digi Bendová

 

Míša se nyní nalézá ve svízelné životní situaci, a to zdaleka nejen kvůli tomu, že se stará o dvojčátka, která jsou - přes všechny pochopitelné starosti - její velkou životní radostí. Důvodem je rozvod s manželem, podnikatelem Milanem Kožíškem. Dvojice si řekla Ano loni v červnu na zámku Zbiroh. Jednalo se o okázalou veselku pro sto padesát hostů.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Hvězda Ulice Míša Maurerová se vdala

 

"Pro mě to byla svatba snů, sice jsem měla zpočátku nervy, ale pak jsem si to opravdu užila," svěřila se ve svatební den šťastná Michaela. "Nemám ráda ceremonie, ale my to pojali jako jeden velký mejdan, na kterém se rodinný kruh uzavřel. U nás se v zásadě nic nezmění. Naše rodina vždy dobře fungovala a nyní jsme nahlas vykřičeli, že se máme rádi a že spolu chceme být," pochvalovala si nevěsta, aniž tušila, že do roka bude všechno jinak... Údajně kvůli jedinému "nemanželskému" polibku, kdy ji ale bohužel zvěčnili fotografové a manžel to neunesl...

 

Dvojčata Míši Maurerové
(Foto: isifa.com)

 

Jarní tombola

 
40 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře