Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Povodně sužují celou Českou republiku a sousední země. Lidé se snaží bojovat a neúprosným živlem, ale situace se zhoršuje, protože stále prší. Ani maminka výherkyně soutěže SuperStar, Sabiny Křivákové, na tom není jinak.

Maminka Sabiny Křovákové: Nevím, jak se dostanu za svou dcerou! Všude je voda!

Vítězka
zdroj: TV Nova Vítězka
aktualizováno 03.06.2013, 11:52 | 03.06.2013, 10:31 | doma.cz/roh

Povodně sužují celou Českou republiku a sousední země. Lidé se snaží bojovat a neúprosným živlem, ale situace se zhoršuje, protože stále prší. Ani maminka výherkyně soutěže SuperStar, Sabiny Křivákové, na tom není jinak.

„Vůbec nevím, kde mám dceru, je to hrozný zmatek, ve dvanáct hodin si ji mám vyzvednout a vůbec nevím jak se k ní dostanu, protože všude je voda,“ sdělila nám nervózně Pavlína Křováková. Ze záplavami sužovaného Děčína vede do Prahy cesta přes Ústí nad Labem a velká část vede po břehu řeky, která ji v určitých úsecích zcela zaplavila.

 

Ičo a Sabina v obětí
(Foto: TV Nova)


Zoufalá a vystrašená maminka finalistky se tak snaží přijít na to, jak tyto úseky objet, aby se konečně dostala za svou dcerou, po které se jí už velmi stýská. Jak přiznala sama Sabina, mamince a celé rodině už po dlouhých týdnech odloučení velice chybí. „Maminka mi řekla, že už mi snad nebude ani posílat hlasy, abych se jí už konečně vrátila domů,“ řekla v soutěži.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ewa Farna se zakulatila! Víme, jak by mohla do léta zhubnout!

DEPRESE Z POVODNÍ? Velký seznam linek, kde vám psychologové pomůžou!

Scalexova GrandGilotina: Čím Sabča porazila Itcha?

 

 

Nakonec ale určitě svou dceru podporovala, jako správná maminka a jak ona tak dcera Sabina jsou nadšení z výhry. Jestli si Sabina opravdu otevře továrnu na čokoládu, kde bude se svým kolegou z grand finále Štefanem Pčelárem dělat hlavní ochutnávače je zatím ve hvězdách. U Sabinky o které každý tvrdí, že je jako z jiné planety totiž nikdy nevíte, jestli to náhodou nemyslí smrtelně vážně. Zkrátka, máme se od téhle divoženky ještě asi na co těšit!
 

 
35 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře