Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Také oblíbená moderátorka Míša Ochotská se těší z psího mazlíčka - tedy ne tak docela malého mazlíčka...

Míša Ochotská: Vážím skoro stejně jako můj pes!

Míša Ochotská a její pes Charlie - 2
zdroj: archiv Míša Ochotská a její pes Charlie - 2
aktualizováno 09.03.2013, 00:00 | 09.03.2013, 00:00 | doma.cz/em

Také oblíbená moderátorka Míša Ochotská se těší z psího mazlíčka - tedy ne tak docela malého mazlíčka...

První zvíře až v šestadvaceti letech! Ano, to je osud půvabné moderátorky Míši Ochotské. Nádherné štěně dostala darem a ihned si ji získalo. Přitom na živý dárek nebyla moderátorka připravena... Říká se, že lidé by se měli na štěňátko pečlivě připravovat, číst literaturu, přemýšlet, kam postavit pelíšek, kam chodit na cvičiště. Toto tedy Míše Ochotské dopřáno nebylo, ale nijak ji to nebolí. Štěně si okamžitě zamilovala. Ostatně popsala tu situaci magazínu doma.cz...

 

Podívejte, jak jim to spolu sluší:

 

Fotogalerie

1 / 8 Otevřít fotogalerii

 

"Charlie byl nečekaný dárek! Bylo to hrozně krásné a milé překvapení. Po jedné dost náročné mezinárodní soutěži, kterou jsem moderovala a dlouho a pečlivě se na ni připravovala, jsem absolutně netušila, co se za mými zády chystá. Ráno jsem se vzbudila a ležela vedle mě malinká roztomilá kulička – Charlie jako dvouměsíční štěňátko!" vypráví s úsměvem Míša.

 

Míša Ochotská a její pes Charlie - 8
Když jsem byl ještě štěně... (Foto: archiv)

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Vášnivá pejskařka Patricie Solaříková z Ulice

 

Muselo to pro ni být náročné, protože nikdy předtím žádné zvířátko nevlastnila: "Nikdy jsem neměla žádné domácí zvířátko, závodně jsem tancovala a sportovala od malička, takže bych na něj neměla čas. Moje úplně první domácí zvíře byl vlastně až Charlie. První pes v mých 26 letech! Bylo to pro mě něco úplně nového," svěřuje se moderátorka Televizních novin.

 

Míša Ochotská a její pes Charlie - 6
Naštěstí mi obstarali hodně hraček. (Foto: archiv)

 

"Sžili jsme se hodně rychle, ale museli jsme přizpůsobit víceméně všechno. Věci jsme dávali kamkoli nahoru, aby na ně nedosáhl. Musím mu přizpůsobit také svůj den, po práci se stavit doma, vyvenčit ho a nakrmit," vypráví Míša o každodenním životě se štěnětem, které se ovšem začalo až nebezpečně zvětšovat. Možná to trochu připomínalo pohádku o všemi dětmi milovaném maxipsu Fíkovi. Nyní je Charlie obrovský a váží skoro stejně jako Míša.

 

PSALI JSME:

 

Patricie Solaříková: Hubnout nechci, konečně mám prsa! ROZHOVOR

Zvolili jste Miss těhulku. Hádejte, kdo vyhrál na celé čáře!

 

Míša Ochotská a její pes Charlie - 7
v přírodě. (Foto: archiv)

 

"Vždy jsem chtěla velkého psa, ale teď závidím všem, kteří mají menší plemena, protože si svého mazlíka můžou vzít s sebou kamkoli. To já bohužel ne. Charlie je obrovský... Když byl štěňátko, tak s ním byl pořád někdo doma. Nyní už je větší a chci, aby si zvykal být sám. Když jedu pryč na delší dobu, tak ho samozřejmě hlídají rodiče,“ říká moderátorka. Pejskovi se vzorně věnuje, ten jako štěně chodil do psí školky a nyní má vlastního trenéra.

 

A Míša ho chválí: "Překvapilo mě, že už jako hrozně malinký uměl běžné povely. Je šikulka a velmi rád trénuje. Teď ho učím pomocí znaků a gest povely, abych na něj nemusela mluvit a jen ukázala." Charlie má to štěstí, že může řádit na zahradě, ale i přesto vyráží se svou majitelkou denně na hodinku na pole. "Je s ním neskutečná legrace, vždy mě dokáže rozesmát! Má mě omotanou kolem prstu, udělala bych pro něj cokoli!!" ujišťuje moderátorka.

 

Míša Ochotská a její pes Charlie - 5
Vánoční pes. (Foto: archiv)

 
92 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

psí hovno 13:23 09.03.2013
Lidská zdegenerovaná zrůda, odpad společnosti, který se snese pouze s čoklem.
Jira 12:05 09.03.2013
tak se nažer konečně