Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Herečka Milena Steinmasslová vyniká v roli Věry Marečkové v seriálu Ulice. V současné době zažívá Věrka náročné období plné zvratů a zklamání. Dokáže odpustit Michalovi, nebo se vrátí zpátky k Lubošovi? A kdo je vlastně Kryštofův táta?

Milena Steinmasslová: Kdo je Kryštofův otec? ROZHOVOR

Seriál Ulice: Věra Marečková
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Věra Marečková
aktualizováno 18.05.2018, 00:00 | 18.05.2018, 00:00 | doma.cz

Herečka Milena Steinmasslová vyniká v roli Věry Marečkové v seriálu Ulice. V současné době zažívá Věrka náročné období plné zvratů a zklamání. Dokáže odpustit Michalovi, nebo se vrátí zpátky k Lubošovi? A kdo je vlastně Kryštofův táta?

Je to definitivní konec mezi Věrkou a Michalem?
Uznejte, že vám nemůžu prozradit, jak tenhle příběh dopadne.


Jak byste se zachovala na jejím místě vy?
Jsem už dost velká holka na to, abych věděla, že člověk nemůže chodit v mokasínech někoho jiného. Pro mě je zajímavé sledovat její rozhodnutí a přemýšlet o tom, proč dané rozhodnutí udělala.

 

Dokáže se Věrka oprostit od Michala?
Myslím si, že jednoduché to nebude. Ale nedovedu si u paní Marečkové představit, že by nějakou situaci, byť velmi těžkou, nedokázala rozetnout.

 

Seriál Ulice: Věrka běsní kvůli Michalově nevěře - 1
(Foto: TV Nova)

 

Zanevře Věrka na muže, nebo jim dá ještě jednu šanci?
Paní Marečková je žena, která, když je nejhůř, dokáže být i sama. Ale jestli bude chtít zůstat sama navěky, to nevím.

 

A vrátí se Věra k Lubošovi?
Já vlastně nevím úplně přesně, co paní Marečková udělá. Vím, co udělala, ale jak dopadne její vztah k exmanželovi Lubošovi, to opravdu nevím.

 

Lituje Věrka toho, že se s Lubošem rozvedla?
Ne, Věrka nelituje, že se rozvedla. Myslím si, že paní Marečková je člověk, který dlouho přemýšlí, než udělá nějaký krok. Ale pak toho kroku již nelituje. Vezme ho se všemi důsledky.


Překope Věrka svůj život? A odhodí paruku?
Já nevím, proč vám ty vlasy paní Marečkové tak hodně vadí. To by jí bylo tak líto, kdybych jí to řekla. Paní Marečková pracuje na jistém překopání, jak vy říkáte, svého života už delší dobu a bezpochyby v němu bude pokračovat, dokud nebude se svým životem spokojená.

 

Seriál Ulice: Jaké budou Velikonoce v Ulici? - 27
(Foto: TV Nova)

 

Je ve vaší dějové lince něco, co byste si jako scénáristka napsala jinak?
Nechala bych Věrce větší kontakt s holčičkami, protože i když je natáčení s dětmi dost náročné, pokusila bych se, aby paní Marečková o tento vztah nepřišla a aby ji diváci mohli i nadále s holčičkami vídat.

 

Prozradíte, kdo je Kryštofovým otcem?
Paní Marečková rozhodně tvrdí, že Luboš. A já jí věřím.

 

A budou se dělat testy otcovství?
Otázka otcovství je pro celou rodinu i pro Michala otázka zásadní, i když u každého z trochu jiného důvodu. Ale jediný, kdo by měl právo o to požádat, je Kryštof.

 

Jak to bude dál mezi Kryštofem a Karlou?
Teď to vypadá, že Kryštof a Karla jsou na velmi dobré cestě. I proto, že Věrka a Karla se mají upřímně rády. Ale víte, že žádný vztah není úplně bez problémů. Tak je možné, že i na ty dva něco takového čeká.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Šárka Vaculíková: Co se stane mezi Adrianou a Eddiem? ROZHOVOR
Denny Ratajský: Bude Gábina těhotná? ROZHOVOR
Anna Klausnerová: Marcele půjde o život ROZHOVOR

 

Ve kterém divadle vás můžeme vidět?
Můžete mě vidět v Divadle v Celetné, zvu vás například na představení Srpen v zemi indiánů, který budeme hrát až po prázdninách. V této sezoně vás ještě můžu pozvat na Mikulášovy prázdniny, zvláště pokud máte děti (vnoučata). A přes prázdniny můžete vidět divadelní spolek Kašpar například na hradě Kašperk, v Lomu u Tábora a na tvrzi ve Vlksicích.

 

Celý rozhovor s herečkou Milenou Steinmasslovou si můžete přečíst zde

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře