Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Fotbalista pražské Sparty Tomáš Řepka se ještě ani nestačil rozvést s manželkou Renatou, už ale čeká potomka s modelkou Vlaďkou Erbovou.

Modelka Vlaďka Erbová čeká miminko - chlapečka!

Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka
zdroj: Korzo Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka
aktualizováno 16.09.2011, 09:20 | 16.09.2011, 09:18 | TN.cz / hrc

Fotbalista pražské Sparty Tomáš Řepka se ještě ani nestačil rozvést s manželkou Renatou, už ale čeká potomka s modelkou Vlaďkou Erbovou.

Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová budou mít dítě. Tuto šokující zprávu dnes přinesl deník Blesk, kterému šťastnou novinu potvrdila sama třicetiletá modelka. "Prožívám nejšťastnější období svého života,“ řekla Erbová Blesku.

 

Její těhotenství je opravdu velkým překvapením. Ještě před týdnem Erbová tvrdila, že kvůli zdravotním komplikacím už dítě mít nemůže. Jenže nebyla to pravda.

 

 

I když Erbová v minulosti prodělala několik velmi náročných operací střev a také rakovinu děložního čípku, potomka mít může. "Prošla jsem si martyriem, takže jsem čekala, dokud mi lékaři z testů plodové vody nepotvrdí, že je všechno v pořádku,“ potvrdila své těhotenství pro Blesk Erbová, která už notnou dobu dochází do Ústavu pro matku a dítě v Podolí.

 

 

Radost z noviny má jistě i Tomáš Řepka, nastávající otec. Ten se sice ještě nestihl rozvést s manželkou Renatou, se kterou má dvě děti, už nyní se ale těší na narození dalšího přírůstku, tentokrát do jeho nové životní etapy. Miminko by mělo spatřit světlo světa v únoru. Bude to druhé dítě Erbové, s hokejistou Bahenským totiž měla před pěti lety holčičku Viktorku.

 

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře