Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Již podruhé se setkali ti nejlepší ve svém oboru: zpěváci, herci, fotografové, výtvarníci, ale i lékaři či astrolog.

Na večírku magazínu Best of zpívali Podhůrský i Bendig

Večírek magazínu Best of
zdroj: Oficiální zdroj Večírek magazínu Best of
aktualizováno 22.06.2012, 10:14 | 22.06.2012, 09:32 | doma.cz

Již podruhé se setkali ti nejlepší ve svém oboru: zpěváci, herci, fotografové, výtvarníci, ale i lékaři či astrolog.

V prostorách restaurace Zlatý Had v Praze na Malé Straně proběhlo již v pořadí druhé profesní setkání magazínu Best of. Akce se konala za účasti přibližně 140 hostů, kteří se zájmem diskutovali nejen o prezentovaných profesích, ale také o svých vlastních. Právě profesní témata a neformální setkání lidí z různých oborů, především těch, které ve svých autorizovaných interview publikuje profesní magazín Best of na stránkách www.ibestof.cz, byly krédem tohoto večera.
 

Večerem provázela Tereza Kostková, která právě toho dne slavila své 36. narozeniny. V závěru večera je spolu s ní oslavili i všichni přítomní hosté, kteří jí za doprovodu pianisty Václava Tobrmana zazpívali „Hodně štěstí, zdraví…“ Tereza dostala k narozeninám překrásný dort vyrobený firmou Marlenka, vysoce ceněné víno Rizling vlašský vinařství Chateau Modra, překrásné květiny od floristy Ivana Šablatúry a portrét od fotografa Roberta Vana. Dárky Tereze Kostkové předala pořadatelka 2. profesního setkání Michaela Lejsková.

 

Večírek magazínu Best of
Zdeněk Podhůrský a Jan Přeučil. (Foto: Oficiální zdroj)

 

První polovina programu se nesla v duchu tématu „Průřez hudebními žánry“. Slavnostní večer zahájilo hudební vystoupení manželů Venduly a Libora Šmoldasových s písněmi v hudebních stylech jazz píseň Who's got rhythm?, kterou Libor Šmoldas sám složil, a brazilskou píseň Diga od Alfonse Paivy. Popovou písničku Sweet 17 zazpíval mladý zpěvák s fantastickým hlasem, hvězda Superstar, Jan Bendig.

 

Gabriela Kočí Dixon, přední swingová zpěvačka a sólistka orchestru Gustava Broma, zazpívala soulovou píseň George Bensona This Masquerade. Folk-rockovou píseň s názvem Slanej déšť z vlastního repertoáru zazpíval zakladatel skupiny Underhill Zdeněk Podhůrský za doprovodu pianisty Zdeňka Berana a houslistky Markéty Muzikářové.

 

Operní žánr představil barytonista Filip Bandžak, který jako jediný Čech vystudoval Akademii muzických umění v Moskvě (GITIS) a úspěšně nás reprezentuje takřka po celém světě! Na piano jej doprovodil Martin Marek. Zazněly operní árie z děl W.A. Mozarta - Arie Guglielma z Così fan tutte a Arie Dona Giovanniho z opery Don Giovanni. Od autora G. Rossiniho zazněla Kavatina Figara z opery Il Barbiere di Siviglia.

 

Večírek magazínu Best of
Manželé Eva Hrušková (vlevo) a Jan Přeučil. (Foto: Oficiální zdroj)

 

V rámci 2. profesního setkání magazínu Best of byl podpořen nadační projekt DOBRÝ ANDĚL, který pomáhá v boji s rakovinou rodinám s dětmi. V prostorách restaurace Zlatý had mohli hosté obdivovat portréty fotografa Jadrana Šetlíka. Vystaveny byly portréty Ivany Trumpové, Tomáše Bati a zcela nově zhotovený portrét cestovatele Miroslava Zikmunda.
Hosté byli v průběhu večera portrétováni karikaturistou Lubomírem Vaňkem, jenž svým uměním dosáhl až na zápis do Guinnessovy knihy rekordů.
 

Hosty čekala také bohatá tombola sestávající se nejen z dárků od partnerů večera, ale také od samotných umělců, kteří o tomto slavnostním večeru vystoupili. Druhá část večera byla věnována nahlédnutí do zákoutí různých profesí: Do světa sochařství zasvětil přítomné umělecký sochař Tomáš Hencl.
Hosté si mohli vyzkoušet výrobu nanovláken – mimochodem, v oboru nanotechnologie se řadí Česká republika mezi přední světové špičky! Obor prezentoval doc. Evžen Amler. Ukázku očních implantátů představil a o oftalmologii s hosty pohovořil primář MUDr. Petr Novák.
 

Jak se dělají astrologické výpočty předvedl přední český astrolog Richard Stříbrný. Dozvědět se o tajemství výroby fantastických cukrářských produktů a zároveň ochutnat sladkosti mohli zájemci u prezentace firmy Marlenka, kde si rovněž mohli nabídnout tradiční arménskou kávu vařenou na písku v džezvě. Do tajů pánského zakázkového krejčovství přítomné zasvětil mistr krejčovského umění, Jaroslav Mejta, majitel firmy Mejta Zlín.

 

Večírek magazínu Best of
Jan Bendig. (Foto: Oficiální zdroj)

 

Nemalý zájem vzbudilo téma okna a stínící technika. Skupina profesionálů pod vedením Martina Rakušana z firmy OKNOSTUDIO podávala informace o pokroku v oblasti oken a stínící techniky. Degustace 5 až 12letých panamských rumů ABUELO probíhala pod taktovkou sommeliérů Pedra Ortize Acosty a Ing. Alana Jeana Donada. V prostorách restaurace si každý z hostů mohl prohlédnout tři z variant pánské značkové módy BANDI VAMOS, šitých dle italských střihů. Majitel Andrej Vámoš se ochotně věnoval všem zájemcům o značkovou pánskou konfekci.

 

Zdroj: magazín Best of www.ibestof.cz

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře