Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Propíraný spor mezi dvěma vévodkyněmi z britské královské rodiny řeší svět už nějaký ten pátek. Z počátku to vypadalo, že Kate jen žárlí, zdá se ale, že eghan si za svou nepříjemnou pověst může z velké části sama. Vystát ji nemůže ani služebnictvo.

Nejste pro své okolí nesnesitelná stejně jako vévodkyně Meghan?

Meghan Markle - 1
zdroj: Profimedia Meghan Markle - 1
aktualizováno 19.04.2019, 00:00 | 19.04.2019, 00:00 | Karolína Šimečková

Propíraný spor mezi dvěma vévodkyněmi z britské královské rodiny řeší svět už nějaký ten pátek. Z počátku to vypadalo, že Kate jen žárlí, zdá se ale, že eghan si za svou nepříjemnou pověst může z velké části sama. Vystát ji nemůže ani služebnictvo.

Meghan působí sympaticky, stále se usmívá, navenek vypadá jako sluníčko, které musí masy milovat. Zdá se ale, že pod tuto masku už nakoukli nejen její nejbližší. Jako první to byla právě vévodkyně Kate. Mohlo se zdát, že na svou kolegyni jen žárlí: stala se díky očekávané svatbě sledovanější, královna se k ní chovala hezky, dokonce ji na první oficiální akci pozvala velmi záhy po svatbě s Harrym, zatímco Kate musela kdysi čekat dlouhé měsíce. Megna navíc stále září a je samý úsměv, Kate oproti ní vypadá unaveně a mnohem starší.

 

nyní se ale přiklání karty na stranu Kate a mnozí jí dávají za pravdu, že s Meghan není něco v pořádku. Vše vyvrcholilo, když se Kate dozvěděla, že je Meghan hrubá ke služebnictvu v paláci, který oba páry obývají, chová se panovačně a povýšeně. Tato událost byla ale pouze špičkou ledovce a o nové vévodkyni se stále častěji nemluví právě v superlativech.

 

Svá za každou cenu

 

Meghan je od přírody velice svá a nehodlá se celá změnit, a to ani v případě, kdy jde o královskou etiketu! U mnoha lidí si kvůli tomu pohoršila a teď jí nemají rádi. Manýry rodilé američanky pak v tradiční, silně konzervativní britské společosti bijí do o čí o to víc.

 

Máte s nějakým ve svém okolí špatné vztahy a nevíte proč? V dnešním článku se dozvíte, jestli náhodou neděláte podobné chyby, jako tato původem americká kráska.


Časté nadávky


Mezi Meghanino každoroční novoroční předsevzetí patří tolik nenadávat. Ano, i lidé z královské rodiny občas umí pořádně klít, u vévodkyně ze Sussexu je to ale prý na denním pořádku. Obzvlášť okolo její svatby s princem Harrym prý padaly velmi horké nadávky. Krom nových příbuzných tento zlozvyk pobuřuje samozřejmě i některé přátele a hlavně okolí obklopující královskou rodinu.


Pokud i vám tu a tam nějaké sprosté slovo ujede, nemusíte se bát. Stane se to každému. Pořád si ale uvědomujte, že jste dáma a všeho moc škodí. Některé vaše přátele může urážet, že s nimi nejednáte na patřičné úrovni a automaticky se vám pak budou vyhýbat.

 

Osamocená žena
(Foto: Getty Images)


Hlasitost


Budoucí maminka si teď nějakou dobu nedopřávala alkohol a rozhodně jí to neuškodilo. Vévodkyně sama uznává, že po pár skleničkách bývá sdílná a daleko hlasitější, než je nutné. Takovýto zlozvyk se rozhodně nehodí na zahradní slavnosti, ale ani do restaurace či při srazu s kamarádkami. Odvázat se mezi přáteli, které dobře znáte, je v pořádku, ale u okolí, kde může být například váš, šéf je lehce riskantní. Přeci jen, nikdo nemusí vědět všechno.

 


Předvádění se


Meghan a Harry se navzdory několika letům spolu stále velice milují a touží si to dávat najevo i jinde, než v soukromí svého panství. Nemáme teď na mysli nic sexuálního, spíše vášnivější políbení či "mazlení", které může být pro jejich okolí ne úplně příjemné.

 

ČTĚTE TAKÉ:
8 věcí, které jste nevěděli o MEGHAN MARKLE
TEST: Jste tým Kate nebo Meghan?
Svatba princezny Eugenie versus těhotenství vévodkyně Meghan: Ukradla jí její velký den?


Je nám jasné, že čerstvě zamilované hrdličky jsou na sebe věčně nalepené, přesto zastáváme názor, že intimnější důkazy lásky patří spíše domů a ne na veřejnost. Přeci jen, komu by bylo příjemné koukat se, kam až se může dostat jazyk kamarádčiného nového přítele?

 

Do této kategorie ale nepatří pouze "vztahové" předvádění. Vzpomeňme si všichni na Meghanino oznámení, že je těhotná, které před královskou rodinou učinila během svatby princezny Eugenie! Celá svatba byla zastíněna tímto oznámením a z velkého dne této svatební dvojice se stal velký den pro Meghan a Harryho. TO opravdu naštve.

 

Meghan Markle
(Foto: Profimedia)


Pokrytectví


I přes Meghanino vysoké postavení si mnozí stěžují na to, že si často hraje na něco, co není. Její chování vůči služebným v buckinghamském paláci, nebo třeba představeným v kostele, kde měli s Harrym svatbu, bylo v minulosti vážně nepřiměřené. Koneckonců, právě její nevhodné chování vůči služebné z královského paláce způsobilo začátek jejího sporu s vévodkyní Kate. Ta si měla Meghan vzít stranou a důrazně jí vysvětlit, že se k těm lidem bude chovat s úctou: i když jsou v paláci jen personálem, stále jsou to lidé, a každý člověk si zaslouží úctu.


Tím, že si člověk hraje na někoho lepšího, jen málokdy přesvědčí ostatní, že je to pravda. Vévodkyní Meghan nečiní jen sňatek s princem Harrym nebo palác, který obývá, ale i její skutky a slova.

 

Zamyslete se nad tím, zda to občas taky neděláte. I kdyby nevědomky. Vaše okolí si toho totiž jistě všímá daleko víc a musíte uznat, komu by neustálé přetváření nelezlo na nervy?


Znáte ve Vašem okolí také nějakou "Meghan"?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Petr Preissler 23:14 19.04.2019
Gratuluji,tak neuvěřitelnou sbírku nesmyslů snad v každé větě není tak jednoduché vytvořit.Těžko může být Meghan hrubá ke služebnictvu v Buckinghamském paláci jelikož v něm nebydlí a nikdy nebydlela.Nafoukaná není Meghan ale líný drahoušek Kate,která má problémy s každým.S Camillou která je v hierarchii před ní,s Beatricí a Eugenií protože ty mají na rozdíl od ní titul princezny,s Kentovými a Gloucesterovými kteří žijí jako ona v kensingtonském paláci že ji špionují,prostě chudinka.Dianina taktika v praxi.Svatba Eugenie zprávou zastíněna nebyla,rozneslo se to totiž až v pondělí po svatbě.A chápu že na Vaše jednoduché uvažování je to moc,ale ono taky není snadné vybrat vhodný termín kdy to oznámit-čeká se do třetího měsíce kdy už je menší riziko potratu,zároveň by při oznámení měli být v Británii a pak také by to už nemělo být na budoucí matce jednoznačně vidět.Takže veřejné oznámení PŘED svatbou by ji zastínilo zcela určitě,těžko to oznamovat později když to pondělí odlétali na zahraniční návštěvu Austrálie a po návratu už by to každý viděl.Že se mohla Kate vzteknout že oznámili zasnoubení zrovna když ona byla těhotná,navíc ještě potom co William Harrymu rozmluvil dvě krásné o dost mladší přítelkyně(Cressidu Bonas a Florence Brudenell-Bruce)je zřejmě důkazem její něžnosti a láskyplnosti.Škoda že jste ve své servilitě také neobjevili že když božská Kate vyrazila na jednu z mála akcí kterých se účastní v blůze od Gucciho jenže si ji při své módní vytříbenosti narazila zadkem dopředu že to není chyba ale originalita,jako objevil britský tisk(jehož útoky chudinka neustále trpí..