Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

O sporech a nevraživosti mezi vévodkyní Kate a Meghan Markle se toho napsalo již mnoho. Slušné vychování jim samozřejmě velí, se k sobě na veřejnosti chovat slušně, co ale předvedly před fotoaparáty nedávno, naznačuje, že si k sobě snad nalézají c...

Nenávist zažehnána? Kate a Meghan překvapily ryzím gestem

Královská rodina
zdroj: Profimedia Královská rodina
aktualizováno 12.03.2019, 11:41 | 12.03.2019, 11:41 | doma.cz

O sporech a nevraživosti mezi vévodkyní Kate a Meghan Markle se toho napsalo již mnoho. Slušné vychování jim samozřejmě velí, se k sobě na veřejnosti chovat slušně, co ale předvedly před fotoaparáty nedávno, naznačuje, že si k sobě snad nalézají cestu.

Při příležitosti oslav Dne Commonwealthu se nechala vidět celá královská rodina. Dámám to jako obvykle slušelo, Královna Alžběta zvolila temně fialový kabátek a klobouk stejné barvy, temnou fialovou oblékla rovněž Charlesova partnerka Camilla.

 

Královská rodina
(Foto: Profimedia)


Obě vévodkyně zvolily kabátek v délce těsně pod kolena a slušivý klobouček. Kate se oblékla do korálově červeného kabátu s dvouřadým zapínáním z dílny Catherine Walker, ke kterému zvolila elegantní béžové boty a psaníčko z módního veluru.

 

Královská rodina
(Foto: Profimedia)


Meghan oblékla něžně bílý kabát s reliéfním vzorem, který měla již při příchodu rozhalený, a tak mohlo vyniknout nejen její notně zakulacené bříško, ale i krémové šaty s řetězovým potiskem z kolekce Victorie Beckham. V bílé barvě byl též drobný klobouček, kabelku a boty sladila do kontrastní petrolejové barvy.


ČTĚTE TAKÉ:

Jak nosit odvážnou rudou? Inspiraci hledejte u vévodkyně Kate
Meghan Markle není tak dokonalá, jak jsme si mysleli! Tohle jsou její největší slabiny


Řeč těla je prozradila


Ačkoli fotografové během akce zachytily vévodkyni Kate se zachmuřeným výrazem, jako by byla myšlenkami jinde a řešila nějaké starosti, když se obě vévodkyně vítaly, nešetřily vzájemnými úsměvy.

 

Meghan a Kate
(Foto: Profimedia)

 

Vyměnily si pár slov a také upřímný polibek na líce. Během něj se na sebe usmívaly a působily uvolněně, jistě nešlo o nějakou falešnou křeč. Obě vévodkyně navíc při pozdravu naznačily lehké objetí a přátelsky se k sobě naklonily. To v řeči těla jasně značí důvěru, signál, že se v přítomnosti druhého cítíme dobře.

 

Co si o propírané nevraživosti obou vévodkyň myslíte vy?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře