Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Herečka, zpěvačka, moderátorka a influnecerka Nikol Štíbrová (30) se rozhodně na mateřské dovolené nenudí.

Nikol Štíbrová: Mateřská je tvrdá vojna a stereotyp, nejvíc mi ale chybí čas na jídlo ROZHOVOR

Nikol Štíbrová - 5
zdroj: Instagram Nikol Štíbrová - 5
aktualizováno 22.07.2018, 00:00 | 22.07.2018, 00:00 | doma.cz

Herečka, zpěvačka, moderátorka a influnecerka Nikol Štíbrová (30) se rozhodně na mateřské dovolené nenudí.

Kromě moderování se naplno věnuje skoro ročnímu Matýskovi, který je, jak sama říká, dost energické dítě. „Mates si umí o věci říkat a ozvat se, na jednu stranu jsem ráda, že to není žádná uťáplina, ale říkám si, že asi budu muset zavést trošku tvrdší výchovu,“ směje se herečka. Se snoubencem Martinem jsou 4 roky a jako každý rodič řeší nedostatek spánku a energie.


Plánovali jste s partnerem miminko nebo přišlo nečekaně?

Nedá se říct, že bychom miminko úplně plánovali, ale prostě jsme se mu nebránili. Otěhotněla jsem vlastně hned, což považuju za velký štěstí.

 

Překvapilo vás něco na mateřství?

Asi celkově jsem překvapená, jak je ten život vlastně úplně někde jinde, nějak jsem si to neuměla představit. I tím, že kamarádky kolem mě děti většinou ještě nemají. No tak už asi vím, na jakou vojnu jsem se dala (smích). Dny na mateřské si jsou dost podobné, pokud člověk nechce plánovat každý den nějakou sranda akci. Na to ale nemám dostatek energie. Mateřská je prostě trochu stereotyp, ze kterého hrábne téměř každé. To si pojďme přiznat. Režim. Každý den to samé. Pořád dokola.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nikol Štíbrová: Tančím jen pod vlivem alkoholu
Jste připravená stát se matkou?
Lze skloubit mateřství s nastartovanou kariérou? Své by o tom mohla vyprávět Světlana z Ulice


Je něco, co na mateřství vyloženě nesnášíte?

Nesnášet je silné slovo, ale na nedostatek spánku si asi nezvyknu nikdy. A taky na to, že se málokdy v klidu najím. Jsem požitkář a tyhle věci mi dost chybí. Dřív jsem hodně cestovala, jedla, ochutnávala. Já jsem úchyl na Itálii, takže Itálii vlastně vždycky celou projím, pro nás požitkáře je to strop. Ráda chodím do restaurací, ale i ráda vařím, když vím, že nevařím každý den. Což vlastně teď asi budu muset, protože Matýsek za chvíli začne jíst normální stravu, protože mu narostou zuby. Matýsek je vděčný strávník. Chutná mu zatím všechno, za což jsem ráda. Nemám ale problém upéct kachnu, umím knedlíky – bramborový i houskový, italskou kuchyni mám najetou, takže s vařením problém nemám a baví mě to.

 

Nikol Štíbrová - 2
(Foto: Instagram)

 

Spousta maminek má na začátku mateřství problém s kojením. Jak jste to zvládala?

Kojení byl trošku problém. Chvíli jsme bojovali, a nakonec jsme sáhli s Matýskem po sunaru a byl klid. Důležitý je se snažit, ale na druhou stranu, pokud něco nejde, se nezhroutit a vyřešit to prostě jinak.

 

Je Matýsek živel?

Mates je podle mě na baterky, jinak si to nedokážu vysvětlit. V noci moc nespí a přes den už vůbec. Permanentně vyžaduje nějakou zábavu, naštěstí si ji teda umí najít i sám. Je hodně emotivní, když zrovna neječí, tak se nahlas chechtá. Je to láska.

 

A pózuje vám ochotně před kamerou, sdílí s vámi váš velký koníček?

Komediant to je, a taky vyžaduje pozornost. Ale jakmile vezmu telefon do ruky a chci točit, tak mě buď ignoruje a odplazí se, nebo mi začne nadávat… Myslím teda, že to budou nějaké nadávky.

 

Nikol Štíbrová - 4
(Foto: Instagram)


Jak ovlivnilo vaše mateřství vůbec celé uskupení 3 V 1? Nemají chuť si holky teď taky pořídit potomka?

Holky určitě děti chtějí. Pokud se jich teda dvacetkrát denně někdo nezeptá, zda už nechtějí děti. Pak bych řekla, že už je moc nechtějí.

 

Závidíte vy naopak někdy svým kamarádkám, které ještě dítě nemají?

Ano, ale nechci se rouhat. A ony závidí mě, vesmír je v rovnováze.

 

Nikol Štíbrová - 3
(Foto: Instagram)

 

Ke komu chodíte pro rady ohledně miminka?
Záleží, o jaké rady se jedná. Trendy mě moc nezajímají, spíš chci vědět, co je tohle za vyrážku nebo jak ho odnaučit pít vodu z bazénu. Pak se ptám kamarádek, které už děti mají.


Plánujete letos s miminkem dovolenou?

To si nejsem jistá. Po zkušenosti s minulou dovolenou si možná další dalekou cestu na nějaký čas odpustíme. Ale třeba ne, možná se spontánně rozhodneme a na poslední chvíli vyrazíme k moři.

 

Nikol Štíbrová - 1
(Foto: Instagram)

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře