Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zaručeně nejhorší foto hvězdy Pobřežní hlídky je na světě. Něco takového jste ještě neviděli!

Pamela Anderson: Nejhorší foto všech dob!

aktualizováno 28.02.2012, 00:00 | 28.02.2012, 00:00 | doma.cz/em

Zaručeně nejhorší foto hvězdy Pobřežní hlídky je na světě. Něco takového jste ještě neviděli!

A pravděpodobně byste slavnou herečku ani nepoznali. Těžko se to říká, ale skutečně vypadá jako nebožka. Tímto způsobem upravují zaměstnanci pohřebních ústavů své zesnulé klientky na poslední smutné rozloučení. Přichází snad Pamela o rozum? Vždyť toto by se sebou žádná soudná žena neprovedla!

 

 

Přitom bílé minišaty zdůrazňují na Pamelin věk až překvapivě štíhlou postavu, úzký pas, štíhlé nohy (možná spíše kostnaté než štíhlé). Obličej je však šokující. Proč zvolila tak neuvěřitelné líčení? Zešílel snad vizážista?

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Ples v Opeře: Maxová zkolabovala, Verešová řádila

Proboha! Vanessa Paradis vypadá čím dál hůř

Proč se celebrity tak špatně oblékají?

 

 

Takto se dostavila na výstavu do galerie v Los Angeles. Možná kdyby tak přišla na maškarní ples, snad by se to dalo ještě klasifikovat jako komický převlek. Tímto způsobem se dnes už skutečně líčí jen nebožtíci nebo karnevalové masky. Zvolíte-li jej, rázem jako by vám bylo o padesát let více.

 

Naštěstí se v současné době Pamela věnuje herectví jen minimálně. A do budoucna bude moci hrát asi jen nebožky a voskové figuríny. Nezmění-li ovšem make-up.

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře