Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná moderátorka televize Nova Petra Svoboda exkluzivně prozradila, jak si udržovat půvab. Nechte se inspirovat.

Recept na krásu a štíhlou linii podle moderátorky Petry Svobody

Vložit video na:

aktualizováno 11.07.2013, 18:14 | 11.07.2013, 18:13 | doma.cz/em

Krásná moderátorka televize Nova Petra Svoboda exkluzivně prozradila, jak si udržovat půvab. Nechte se inspirovat.

Na zážitkovém dni věnovaném čtenářkám časopisu Tina a portálu doma.cz jsme objevili také moderátorku Petru Svobodu a samozřejmě jsme se nemohli nezeptat, jak o sebe pečuje.

 

"Snažím se jíst zdravě a moc se nepřejídat, nepřehánět to. Ale jídlo mám ráda, a tak se na to musím občas velice soustředit," řekla nám Petra se smíchem. "Snažím se cvičit, když mám volno, ale moc často to opravdu není, poslední rok na to moc času nemám. Chodím nárazově do fitka na pás, ujdu si pár kilometrů, ale žádnému intenzivnímu sportování se teď nevěnuju."

 

Petra Svoboda s dcerou Ráchel
(Foto: TV Nova)

 

PSALI JSME:

 

Míša Maurerová: Proč se rozvedla a proč vydělává na tepláky a na svačiny?

Nejvíce SEXY MUŽ Z POČÁTKŮ? Vyhrává Ota Kovář nebo sympatický psycholog?

Petra Svoboda: Ráda nakupuji módu přes internet, i když se občas spálím. ROZHOVOR

 

Dřív se Petra věnovala tenisu a gymnastice poměrně intenzivně, kromě toho předcvičovala aerobik, to byla jedna z jejích brigád na střední škole. "Potom, když jsem žila v zahraničí, byla jsem zvyklá chodit do fitness centra denně, to jsem byla hodně aktivní. Ale po porodu dcery jsem hodně polevila," přiznává Petra Svoboda.

 

Petra Svoboda s dcerou Ráchel
(Foto: archiv P. Svobody, TV Nova)

 

PSALI JSME:

 

Macura říká Bartošové Králíček Bobeček. Jak se doma oslovujete vy?

 

Jak se Petra stravuje, drží přísné diety? "U mě to funguje tak, že já nejsem dietářka, neumím držet dietu, nemám na to vůli," zní odpověď.  "Když chci hubnout, zabírá bohužel jenom stres, ten musí být extrémní, abych ztratila chuť k jídlu. Protože jsem po porodu dcery prošla náročným obdobím, šla kila dolů vlastně sama," líčí Petra. "Je spousta jídel, která si zakazuju," směje se, "ale víceméně to nikdy nedodržím."

 

Petra Svoboda - 15
(Foto: Lukáš Červený)

 

Otázku ohledně oblékání zodpověděla následovně: "Šatník se mi zdá střízlivý, ostatním lidem se zdá, že praská ve švech. Člověk stejně nosí stále to oblíbené. Teď, jak se změnilo počasí, měla jsem problém se přepnout na to léto a najít něco, co by se mi zdálo fajn. Sem tam šatník zredukuju, ale nemyslím si, že je nějak šílenej... Princeznovský typ určitě nejsem, džíny tričko občas, ale mám ráda elegantnější věci, podpatky, ale nemusí být nijak zvlášť vysoké. Mám ráda bohemian styl, uvolněný, ženský a sexy. Originální, nápaditý, pohodlný," popisuje Petra

 

A parádí se už i její dvouletá dcera: "Dcera se skutečně už začala parádit, kupovala jsem jí šatičky a ona to vnímá, když jí dám vybrat, už řekne, co by chtěla, a já to samozřejmě respektuji," uzavírá moderátorka.

 

Petra Svoboda - 8
(Foto: Lukáš Červený)

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře