Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Budoucí tchyně promluvila! A zachovala se jako skutečná a nefalšovaná tchyně, byla patřičně jedovatá.

Pippa by nebyla vhodnou nevěstou, tvrdí tchyně

aktualizováno 16.11.2011, 00:00 | 16.11.2011, 00:00 | doma.cz/em/korzo

Budoucí tchyně promluvila! A zachovala se jako skutečná a nefalšovaná tchyně, byla patřičně jedovatá.

Když se patřičně rozšířilo, že se Pippa Middletonová (28) rozešla s přítelem, makléřem Alexem Loudonem (31), všichni předpokládali, že to bylo její rozhodnutí. Mýlili se.

 

Mladší sestra vévodkyně z Cambridge a švagrová prince Williama je zřejmě jednou z nejvyhledávanějších žen ve Velké Británii.

 

 

Byl to však Alex, který se po roce a půl rozhodl vztah ukončit. Podle jednoho z přátel prý už neměl nervy na "cirkus", který se kolem Pippy rozpoutal pokaždé, když někam šli.

 

"Pippa vidí spojení s královskou rodinou jako skvělou příležitost. Je teď zvaná na všechny významné večírky ve městě, ale Alex večírky nesnáší. Miluje svůj kriket a má úzký kruh přátel z Etonu. Je z velmi zámožné rodiny, která si ve světle fotoaparátů nijak nelibuje.

 

Budoucí ženich nesnášel fakt, že je všude sledovali fotografové, a kvůli tomu ani nechtěl vycházet. Má rád svou rodinu a přátele a nemá čas na to, být nějakou celebritou," řekl listu Mail on Sunday jeden rodinný přítel.

 

 

Jedna z Pippiných kamarádek dodává: "Alexovi rodiče byli laskaví, ale vztahem nikdy nebyli nijak nadšení. Nepovažovali Pippu za vhodnou potenciální manželku."

 

ČTĚTE TAKÉ:

To se nepovedlo! Pippa vypadá o deset let starší!

Pippa Middletonová si neholí nohy!

Nosí Pippa spodní prádlo? Řeší to celá Británie

 

A nakonec to prý byl Alex, kdo dal podnět k rozchodu.
Možná začal věci vidět v podobném světle jako jeho rodiče. Pippa je prý zničená.

 

Vždyť před dvěma měsíci slavili její osmadvacáté narozeniny a jedním z dárků, které od přítele dostala, byly klíče k jeho domu v londýnském Fulhamu. Nežili spolu, ale bývala u něj alespoň tři noci v týdnu.

 
29 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

lola 20:05 17.11.2011
.... jedna z Pippiných kamarádek.... hahahahaha - je to pipina :-D