Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

První reprezentační Ples profesního magazínu Best of, jehož byl portál DOMA.CZ mediálním partnerem, se nesl, jak jinak, než v duchu profesním a to doslova podle písničky Jana Wericha Ten umí to a ten zas tohle, kterou zazpívali umělci z muzikálu K...

Ples profesního magazínu Best of 2014

Ples profesního magazínu Best of - 20
zdroj: oficiální zdroj Ples profesního magazínu Best of - 20
aktualizováno 28.01.2014, 16:36 | 28.01.2014, 16:36 | Doma.cz

První reprezentační Ples profesního magazínu Best of, jehož byl portál DOMA.CZ mediálním partnerem, se nesl, jak jinak, než v duchu profesním a to doslova podle písničky Jana Wericha Ten umí to a ten zas tohle, kterou zazpívali umělci z muzikálu Kapka medu pro Verunku: Petr Kutheil, Genny Ciatti, Petr Urbánek a Barbora Rajnišová. Společenská událost se konala se v krásných prostorách Autoklubu ČR dne 21. ledna 2012.

Jeho prvnímu ročníku přijel požehnat Otec René, jak pana faráře Strouhala v Moutnicích u Brna farníci důvěrně oslovují.

 

Společenský večer začal ukázkou z baletního představení Louskáček, který se čtrnácti dětmi nazkoušela sólistka ND Adéla Pollertová. Děti se ze svých „Louskáčků“ také mohly těšit a to v podobě dortů vyrobených v pekárně KOMPEK. Moderátorka plesu, Marcela Vandrová, kterou můžete znát z rozhlasových vln Českého rozhlasu Brno, přivítala hosty plesu v prostorách pražského Autoklubu ČR.

 

Ples profesního magazínu Best of - 18
(Foto: oficiální zdroj)


V jednom ze salonků mohli hosté zhlédnout fotografickou výstavu „Japonsko“. Představil ji Miloslav Křížek, ředitel divize pro transnasální gastroskopii společnosti Fujifilm, která se stala generálním partnerem plesu.


Pořadatelka plesu, Michaela Lejsková, určila pro tento večer oficiální dress code black tie, a v róbě od návrhářky Gábiny Páralové šla příkladem. Návrhářka se plesu nemohla zúčastnit osobně, byla však přítomna v podobě adopční panenky pro podporu UNICEF, jako jedna z řady dalších, které mohli hosté během slavnostního večera adoptovat. Na svůj první ples, který v rámci profesního magazínu Best of Michaela Lejsková uspořádala, pozvala zvláštního hosta, otce Reného Strouhala z Moutnic u Brna, který udělil požehnání a popřál mnoho úspěchů i do dalších, obdobně slavnostních projektů.

 

Ples profesního magazínu Best of - 9
(Foto: oficiální zdroj)


K tanci, kterým ples zahájili mistr baletního umění Vlastimil Harapes a výkonná ředitelka pro UNICEF Pavla Gomba, hrála kapela Night and Day za doprovodu zpěvaček Gabriely Dixon Kočí a Zuzany Bubeníkové.


Ani toto společenské setkání nepostrádalo profesní prezentace: fotografický koutek Lukáše Hanuska, kde se hosté mohli nechat portrétovat, LÁZNĚ JUPITER a.s. prezentovaly metody řešení lymfatických obtíží, METTINUM s.r.o. a možnosti archivace DNA byly tématem, o kterém si mohli hosté promluvit s MUDr. Pavlem Kuklou. Ani ženy nezůstaly stranou a to především ty podnikavé, členky projektu ŽENY s.r.o., které se v čele s Evou Vaškovou Čejkovou staly ozdobou večera. Akademie managementu a komunikace (AMAK), která se stala dalším z hlavních partnerů plesu, sídlí v pražském Karlíně. AMAK realizuje studijní programy zahraniční školy (Meziregionální akademie řízení personálu z Kyjeva – MAŘP), která je u nás zastoupena svou pobočkou Otevřená evropská akademie ekonomiky a politiky, s.r.o., a v jejím vedení naleznete rektory Petra a Irenu Žantovských.

 

Ples profesního magazínu Best of - 5
(Foto: oficiální zdroj)


Občerstvení pro hosty zajistila cateringová společnost Ganimed, pekárna Kompek, Sisel Kaffé a vinařství Lednice.
Tradičně byla připomenuta důležitost podpory charitativních organizací. Zastoupeny byly UNICEF a o. s. Sluneční paprsek, kterou představil MUDr. Pavel Boček. Na jejich podporu proběhla také dražba předmětů, které laskavě věnovali sponzoři. Vydraženy byly též ručně šité adopční panenky. Panenka v podobě MUDr. Pavla Bočka byla dražena pro UNICEF a naopak zase panenka Pavla Gomba – netradičně v plesových šatech, byla vydražena pro podporu o. s. Sluneční paprsek, která se zaměřuje na péči o onkologicky nemocné děti.

Více na www.ibestof.cz.

 

Na další fotografie ze slavnostního večera se můžete podívat v následující galerii.

 

Fotogalerie

1 / 17 Otevřít fotogalerii

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře