Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tak Popelce už je padesát devět let. Kdo by tomu věřil? Zůstává však stále půvabná. Také se vždy chovala rezervovaně. Nikoli však při oslavě narozenin.

Popelka Šafránková (59) slaví narozeniny. Řádila!

aktualizováno 19.06.2012, 09:46 | 19.06.2012, 09:18 | doma.cz/em

Tak Popelce už je padesát devět let. Kdo by tomu věřil? Zůstává však stále půvabná. Také se vždy chovala rezervovaně. Nikoli však při oslavě narozenin.

Popelka Libuše Šafránková na veřejnosti vždy vystupovala civilizovaně a distingovaně, zkrátka chovala se jako noblesní královna. Ale u příležitosti narozeninové oslavy se takzvaně osvázala, píše o tom deník Blesk. Nepoznali byste ji!

 

Štáb připravovaného seriálu televize Nova z gymnaziálního prostředí, který vrátí herečku zpět na televizní obrazovku, si pro oslavenkyni přichystal překvapení. V den jejích posledních narozenin s pětkou na začátku pro ni připravil sacher dort.

 

Popelka Libuše Šafránková
(Foto: oficiální zdroj)

 

"To je ono! To je ono! Už je to tady!“ skandovala překvapená Šafránková. Gratulace ji evidentně zaskočila, nebyla na ni připravená. Takhle ji okolí skutečně nezná. A stačil čokoládový dort, aby ji rozveselil a přiměl skandovat: "To je ono!" Asi by měla do budoucna konzumovat více čokoládových lahůdek.

 

Tři oříšky pro Popelku - 6
(Foto: Archiv TV Nova)

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Divoká Petra Faltýnová ráda nasazuje parohy

Hvězda Ulice Míša Maurerová se vdala

Těhotná Krainová zvažuje liposukci. Těžko uvěřit!

 

 

"To se vám povedlo. Jen aby z toho nebyla dortová bitva, pojďte to honem nakrájet,“ těšila se herečka na sladkou pochoutku. Ještě než sáhla pro nůž, zeptala se: "Kdo to pekl?“

 

"Pan Sacher,“ odpověděl štáb unisono. K dortu dostala Popelka i velikou kytici. Radost nepředstírala, radovala se jako malá holka.

 

Tři oříšky pro Popelku
(Foto: YouTube.com)

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře