Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

už zítra na TV Nova startuje premiérový díl unikátní dokureality Malé lásky. Diváci vedle štěstí, které přichází spolu se zrozením nového života, uvidí také těžké chvíle, se kterými se musí vyrovnávat rodiče.

Premiérový díl pořadu Malé lásky: Itálie na porodním sále!

Malé lásky
zdroj: TV Nova Malé lásky
aktualizováno 28.08.2018, 14:39 | 28.08.2018, 14:39 | doma.cz

už zítra na TV Nova startuje premiérový díl unikátní dokureality Malé lásky. Diváci vedle štěstí, které přichází spolu se zrozením nového života, uvidí také těžké chvíle, se kterými se musí vyrovnávat rodiče.

Své o tom ví první pár Šárka a Dušan. Šárka má jednu dceru, ale tohle už je celkově její páté těhotenství. Početí vysněného potomka provázely komplikace od začátku do konce, maminka několikrát samovolně potratila. Nakonec se zadařilo až díky umělému oplodnění. Že ale nebude ani tohle těhotenství bezproblémové, se ukázalo záhy: selhání ledvin, operace slepého střeva, potíže s placentou, příliš malá hmotnost dítěte. Rodiče tak pevně doufají, že porod proběhne v pořádku a pokud možno bez hádky.

 

Právě na jejich neustále hašteření se diváci pořadu mohou také těšit: „Tohle není harmonický vztah, tohle je Itálie,“ říká o vztahu Dušan. „Pohádáme se ráno, přes telefon, a pak to pokračuje večer, když se vrátí z práce,“ prozradí Šárka.

 

Jak rodiče zvládnou porod? Ustojí budoucí tatínek nápor a strach o miminko? „Si tě vychutnám, až budu rodit,“ hrozí maminka. Jak to dopadlo, diváci uvidí už zítra na TV Nova.

 

 

Malé lásky startují už zítra ve 21.40 na Nově!

 

V dokureality sérii Malé lásky, mohou diváci nahlédnout na nezapomenutelné okamžiky vybraných maminek. Jejich strach, bolest i radost. Poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů gynekologicko-porodnické kliniky, pro něž je rození každodenním posláním. Prožijí zlomové okamžiky, které zůstávají pouze v rodinných albech a nahlédnou za dveře porodního sálu, kde každá z rodin poodhalí svůj příběh.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře