Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Meghan Markle a princ Harry patří mezi nejtajemnější páry současnosti. O jejich vztahu se dlouho spekulovalo, ale trvalo ještě několik měsíců, než se pár oficiálně představil veřejnosti. Co všechno o jejich vztahu víme? Jak se seznámili? A jak pro...

Znáte celý příběh lásky Meghan a Harryho? Seznámení přes kamarádku, tajné schůzky i nečekané zásnuby

Princ Harry a Meghan Markle - 1
zdroj: Profimedia Princ Harry a Meghan Markle - 1
aktualizováno 17.05.2018, 00:00 | 17.05.2018, 00:00 | DyA

Meghan Markle a princ Harry patří mezi nejtajemnější páry současnosti. O jejich vztahu se dlouho spekulovalo, ale trvalo ještě několik měsíců, než se pár oficiálně představil veřejnosti. Co všechno o jejich vztahu víme? Jak se seznámili? A jak probíhaly zásnuby?

Začátky nového vztahu jsou krásné, ale většinou i pěkně náročné. Obzvláště to platí v případě, kdy váš nový protějšek pochází z královské rodiny a jeho soukromí je pod nepřetržitým drobnohledem novinářů. Je až úctyhodné, že princ Harry tajil vztah s herečkou Meghan Markle přes půl roku. Meghan se s Harrym seznámila díky společné kamarádce Violet von Westenholz v červnu 2016.

 

První rande se údajně odehrálo v exkluzivním členském klubu Soho House v Londýně. „Šli jsme na drink a najednou to šlo hrozně rychle a už jsme plánovali, co budeme dělat zítra,“ řekla Meghan ve videorozhovoru pro DailyMail. Harry navíc přiznal, že to byla láska na první pohled. Po dvou schůzkách se pár vydal na společnou dovolenou. Nikoho asi nepřekvapí, že zvolili divočinu, kde byli ukryti před nenasytnými fotografy.

 

Princ Harry s přítelkyní
(Foto: Profimedia)


I když to byla láska jako trám, pár se rozhodl, že ještě po nějaký čas zůstane v ústraní. Novináři z celého světa se vehementně snažili ukořistit informaci nebo fotografii, na které by bylo prokazatelné, že si Meghan získala princovo srdce.

 

Po prvních prosáklých informacích bylo jasné, proč se pár schovával před veřejností. Média dala Meghan pěkně zabrat, a obzvláště se zaměřila na její hereckou kariéru, bývalého manžela nebo dospívání v problémové čtvrti v Los Angeles. Princ Harry se rozhodl k vydání oficiálního prohlášení, ve kterém poprosil veřejnost, aby nevystavovala Meghan zbytečnému tlaku.

 

Princ Harry a Meghan Markle
(Foto: Profimedia)

 

Na první oficiální akci se společně vydali v září 2017, kdy Meghan doprovázela prince na Invictus Games. O měsíc později Meghan konečně svolila k rozhovoru pro magazín Vanity Fair, ve kterém se přiznala, že je do prince zamilovaná.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?
8 věcí, které jste nevěděli o MEGHAN MARKLE
Nevěsty po celém světě šílí! Proč chtějí ROZLUČKU SE SVOBODOU ve stylu Meghan Markle?

 

O poslední překvapení se pár postaral na konci loňského roku, kdy oznámil zásnuby. Samotná žádost o ruku se opět nesla v netradičním duchu. "Zkoušeli jsme upéct kuře a bylo to úžasné překvapení. Bylo to tak sladké, přirozené a romantické. Poklekl na jedno koleno," řekla Meghan pro DailyMail.

 

A jak bude love story pokračovat? Další kapitolu Meghan s Harrym připíšou v sobotu 19. května v kapli sv. Jiří ve Windsoru, kde si řeknou své ano. 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře