Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vzpomínáte na prince Williama, když byl malý? Bylo to roztomilé miminko...

Princ William byl ale krásné miminko, že?

Princezna Diana
zdroj: isifa.com Princezna Diana
aktualizováno 07.12.2012, 00:00 | 07.12.2012, 00:00 | doma.cz/em

Vzpomínáte na prince Williama, když byl malý? Bylo to roztomilé miminko...

Jeho královská Výsost vévoda z Cambridge, britský princ William, se narodil 21. června 1982 v nemocnici Svaté Marie v Londýně. Každý by tehdy řekl, že ho čeká pohádkový život. Vždyť jde o druhého dědice v pořadí na britský trůn. Jenže sudičky vyřkly nad kolébkou něco trochu jiného - princův život zase tak pohádkový nebyl.

 

Rodinné štěstí princezny Diany. Podívejte:

 

Fotogalerie

1 / 16 Otevřít fotogalerii

 

Jeho královští rodiče, princ Charles a princezna Diana, si od začátku příliš nerozuměli. Asi se nikdy neměli potkat. Charles byl v době svatby třicetiletý nesmírně vzdělaný muž s milionem zálib, Dianě bylo pouhých dvacet a zajímaly ji v prvé řadě diskotéky. A jako by to nestačilo, v Charlesově životě hrála první housle jeho osudová žena Camilla Parker Bowlesová - což nebohá Diana velmi brzy pochopila, aniž se s tím kdy smířila.

 

Princezna Diana - 14
(Foto: isifa.com)

 

Charles i Diana navíc prožili studené a osamělé dětství, na Charlese neměla máma nikdy čas, jak by také mohla, a Dianu dokonce opustila. Ti dva k sobě nikdy nenašli cestu, snad ani v době námluv. Po svatbě to šlo s jejich vztahem hodně rychle z kopce, což jejich děti, William i Harry, který se narodil o dva roky později, bolestně zasáhlo.

 

Anketa
Bude miminko princi Williamovi podobné?
 

 

Diana se snažila být vzornou matkou, zároveň však byla nevyrovnaná, psychicky strádala a později se šeptalo, že střídá milence - něco pravdy na tom bylo. A 31. srpna 1997 o ni synové přišli definitivně, zahynula při automobilové nehodě v Paříži. S tím vším se musel nebohý William smířit.

 

Princezna Diana - 7
(Foto: isifa.com)

 

A teď se sám stane otcem. Nezbývá než přát jeho synovi či dceři lepší osud a rodiče, kteří mají harmonický vztah - aby potomek od začátku vnímal příjemnou rodinnou atmosféru...

 

Princezna Diana - 9
(Foto: isifa.com)

 
218 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

William??? 09:21 07.12.2012
William a hezké miminko??? Přijde mi, že William nebyl hezký nikdy, odmala vypadal jako malej Charles, což není žádná výhra, navíc mi přijde, že už tak od dvaceti vypadal na pětatřicet... Starej mladej. Harry nikdy nebyl žádnej krasavec, ale má šmrnc a narozdíl od Williama nevypadá jako čerstvě uvařenej houskovej knedlík... Toť můj názor.