Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V pořadí již 3. profesní setkání magazínu Best of, které se uskutečnilo minulý týden v pražské restauraci Zlatý Had, si získává svoji tradici!

Známé osobnosti se skvěle bavily na večírku Best of

Večírek magazínu Best of
zdroj: Oficiální zdroj Večírek magazínu Best of
aktualizováno 05.10.2012, 00:06 | 04.10.2012, 10:13 | doma.cz

V pořadí již 3. profesní setkání magazínu Best of, které se uskutečnilo minulý týden v pražské restauraci Zlatý Had, si získává svoji tradici!

Programem provázel redaktor, moderátor a hudební kritik Honza Dědek, kterého pro tuto společenskou událost oblékala jak jinak než firma zaměřená na pánskou společenskou módu, BANDI VAMOS. První část programu byla věnována představení hudebních nástrojů a žánrů. Jaroslav Svěcený zahrál na housle skladby Ave Maria a Paganiniana a také na 400 let starých houslích prezentoval obor soudního znalectví smyčcových hudebních nástrojů.
 

Naše přední swingová zpěvačka a také uznávaná fotografka Eva Pilarová zazpívala píseň Hello Dolly. Hosté si mohli v prostorách restaurace Zlatý had prohlédnout osm z jejích autorských fotografií, které při této příležitosti vystavila. Eva Pilarová osobně uvedla dalšího interpreta, svého velmi dobrého kamaráda a kolegu, Pavla Vítka, kterému popřála k jeho 50. narozeninám. Pavel Vítek zazpíval jednu ze svých popově laděných písní.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Simona Krainová porodila! Má chlapečka!


Překvapení si pro hosty přichystal David Kraus v doprovodu klávesisty Pavla Fanty, který přišel zahrát především všem zářijovým oslavencům, mezi něž se řadila také pořadatelka setkání a vydavatelka magazínu Best of Michaela Lejsková.

 

Rock popový žánr prezentovala Marcela Březinová, která zpívala píseň Blues pro havrana od autorů Jiřího Šímy a Ivana Hlase. Svůj mimořádně hlasitý nástroj, kterým jsou pravé skotské dudy, jeden z nejhlasitějších hudebních nástrojů vůbec, rozezněl dudák Václav Rout. Nejen on, ale i karikaturista Lubomír Vaněk, držitel Guinnessova rekordu, který kreslil hostům jejich portréty, přišel v pravém skotském kroji!

 

Večírek magazínu Best of
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Sopranistka Pavlína Senić prezentovala operu prostřednictvím operní árie Time to Say Goodbye od Francesca Sartoriho. Hudební nástroj zvaný saxofon představil v jeho plné kráse Felix Slováček, který dostal od firmy Marlenka podobně krásný saxofon ve formě překrásného dortu od majitele firmy a velkého obdivovatele Felixe Slováčka, Gevorga Avetisyana!
Všem účinkujícím věnoval přední fotograf magazínu Best of Robert Vano jejich portréty, které byly zhotoveny v autorské produkci právě pro magazín Best of.
 

Magazín, jak už se stalo tradicí, podporuje Nadační fond Dobrý anděl, který pomáhá lidem, jejichž život zkomplikovalo onkologické onemocnění, aby lépe zvládali svoji sociální situaci. O projektu promluvila Michaela Bičíková, která nadaci zastupuje.

 

PSALI JSME:

 

Český Slavík Mattoni 2012 je tu!

 

Ve druhé části programu se hosté mohli seznámit s dalšími profesemi. Prezentace zde měli cukráři – firma Marlenka, která prezentovala lahodné dobroty dle originálních arménských receptur. Pekařství Karlova pekárna ze Židlochovic nabídlo hostům k ochutnání své produkty tradičního pekařského umění. Několikanásobný mistr republiky Petr Koukal seznámil hosty s badmintonem, olympijským sportem, a pro ukázku vzal s sebou sportovní výbavu v celé její kráse.

 

Zájemcům o sportovní šerm představil tento sport kordista a trenér národního týmu kordistů Jiří Beran, zakladatel centra sportovního šermu SC Praha, kam chodí trénovat i další ze zúčastněných hostů, pětibojař David Svoboda. Technologie výroby a zpracování designu samozavlažovacích květináčů a truhlíků, zahrádkářských potřeb, prezentovala firma Plastia. O pánské společenské módě se hosté mohli dozvědět od firmy Bandi Vamos.

 

Večírek magazínu Best of
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Od jejich obleků šitých dle italských střihů a koženého obutí se hosté mohli vydat na cestu kolem světa – minimálně na festival, kde se vše o takových cestách lze dozvědět. Ten zde představil pořadatel Cestovatelského festivalu Karel Wolf. Na svých cestách i na té do Zlatého hada nebylo možné minout degustaci vín z lednicko-valtických vinných sklepů, která ladně doprovázela svojí jedinečnou chutí stejně jedinečnou kuchyni restaurace Zlatý had, která zajistila pro hosty občerstvení.
 

Kdo z přítomných měl zájem, mohl si preventivně nechat změřit tlak od sympatické zdravotní sestřičky z kliniky Jána Leštáka, která zde zastupovala obor medicína. A ti hosté, kteří se cítili být ve zvláště dobré kondici, si mohli zkusit něco z lekcí baletu, se kterým hosty seznámila sólistka Národního divadla v Praze, Adéla Pollertová. Mediálně-profesní setkání zaštiťovala agentura Kloboukfilm v zastoupení Heleny Váňové. Dalšími oficiálními mediálními partnery byly DOMA.CZ, Revue 50+, internetový navigátor Top Tep, magazín Menstyle, magazín VIP osobnosti.eu.
 

Projekt probíhal za podpory firem Marlenka, Bandi Vamos – Pánské obleky, restaurace Zlatý had, Klinika Jána Leštáka, Víno Lednicko-valtického areálu, Karlova pekárna, firma Plastia a salon Le Monde. Na hosty čekala také bohatá tombola, celkem devět cen, které se zkládaly ze směsice dárků věnovaných interprety či partnery a spisovatelkou Sylvou Lauerovou (poz. redakce: věnovala několik svých knih), která nakonec sama vyhrála cenu útěchy – CD Marcely Březinové.

 

Večírek magazínu Best of
(Foto: Oficiální zdroj)

 

A tak přibližně vypadají profesní setkání, na kterých se vždy můžete setkat s ukázkami z různých oborů a s lidmi, které magazín na svých internetových stránkách www.ibestof.cz představuje široké veřejnosti již druhým rokem. Tato unikátní společenská příležitost je určena právě těm lidem, kteří se na tvorbě obsahu magazínu podílejí, ať už rozhovorem, nebo jinou spoluprací. Pořadatelka projektu Michaela Lejsková tak nabízí ojedinělou příležitost k osobnímu setkání, seznámení a neformální konverzaci.

 

Magazín Best of www.ibestof.cz
 

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře