Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Moderátor Rey Koranteng je romanticky založený muž. Na jaře ožije víc než jiní, důkazem toho je, že na jaře normálně... létá!

Romantik Rey Koranteng: Na jaře létám!

aktualizováno 01.04.2012, 00:00 | 01.04.2012, 00:00 | doma.cz/em

Moderátor Rey Koranteng je romanticky založený muž. Na jaře ožije víc než jiní, důkazem toho je, že na jaře normálně... létá!

Moderátor se magazínu doma.cz exkluzivně přiznal, že se jara už nemohl dočkat. "S jarem přichází hezké počasí," říká Rey Koranteng spokojeně, "a já se pomalinku vydám směrem k letišti - až vyschne dráha."

 

Jeho vášeň pro větroně je všeobecně známá. Manželka se o něho nebojí, respektuje, že létání je koníček, bez kterého by se Rey Koranteng neobešel.

 

 

"Nic nenamítá, i když sama se létat bojí. Ale myslím, že když jedu po dálnici, tak o mě má možná větší strach, než když sedím v letadle," tvrdí sympatický moderátor a milovník větroňů. Začal skutečně od začátku: lepením papírových modelů letadel, a dnes už sám řídí malá letadla. Odreaguje se také při partii šachu.

 

 

"Vytáhnu i kolo," plánuje Rey. "Mám rád, když nemusím být v Praze, musím relaxovat, vzhledem k náročnému zaměstnání. Ze všeho nejraději jsem sám v přírodě a kochám se. Na kole jezdím bezcílně, ale rozhodně se vyhýbám silnicím." Potkáte ho leda tak na lesních a polních cestách.

 

"Klid, ticho, ptáci," říká zasněně moderátor. "Nehoním kilometry, pět nebo padesát, to je mi jedno, hledám místa, kde je klid. Nejlépe se cítím na venkově."

 

PODÍVEJTE NA ROZHOVOR:

 

 

O moderátorovi je známo, že má nesmírně rád svou chaloupku a jezdí tam, kdykoli je to jen trochu možné. O zahradu se stará jen do té míry, že ji vzorně poseká, péči o květiny nechává na manželce a na mamince.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Simoně Krainové už roste bříško

Čvančarová po porodu zhubla o 22 kg. Víme jak!

Daniel Hůlka zkolaboval. Bojuje o život

 

Jaro si všichni spojujeme především s láskou, a Reyova první láska se jmenovala Monika. "To už je dávno," vzpomíná Rey Koranteng. "Matně si vzpomínám. Ale nejsem si vůbec jistý, že to bylo na jaře, myslím, že spíše někdy na podzim, v říjnu. S jarem se to nevázalo."

 

Rey Koranteng a Lucie Borhyová v Televizních novinách
(Foto: TN.cz)

 

"První platonická dětská školní láska proběhla v šesté nebo sedmé třídě. Jmenovala se Monika - jako se jmenuje moje žena. A taková ta vážnější láska příšla, když mi bylo takových patnáct, šestnáct," říká moderátor.

 

Narodil se roku 1974 v Praze, ale několik let strávil v Ghaně, odkud pochází jeho otec. Se svou matkou, Češkou, se brzy natrvalo přestěhovali do Prahy. Tu také pokládá za svůj domov.

 

 

Kolegové ze zpráv o něm říkají, že je kliďas, kterého hned tak něco nevyvede z míry. Na své moderátorské práci nejvíc oceňuje možnost poznávat zajímavé lidi a dostat se do neobvyklých míst.

 

 

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře