Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Holky by chtěly mít doma zvěřinec, ale do našeho malého bytu se kůň nevejde, říká herečka.

Sabina Laurinová: Dcerám se líbí i pavouci

Sabina Laurinová
zdroj: Korzo Sabina Laurinová
aktualizováno 23.06.2010, 11:59 | 23.06.2010, 12:15 | Korzo / doma.cz/em

"Holky by chtěly mít doma zvěřinec, ale do našeho malého bytu se kůň nevejde," říká herečka.

Osmatřicetiletá herečka Sabina Laurinová řeší malé dilema. Její dvě dcery, dvouletá Maja, kterou má se současným přítelem, stomatologem Karlem Kameníkem, a o šest let starší Valentýnka, jejímž otcem je rocker Pepa Vojtek, se prý doslova zbláznily. A to do všeho živého ze zvířecího světa.

 

Sabina Laurinová
Sabina s otcem své mladší dcery Maji, stomatologem Karlem Kameníkem. (Foto: Korzo)

 

"Někdy opravdu jenom zírám. Holky jsou nadšené, když jen uvidí mravence, žížalu nebo třeba pavouka, kterého zase já moc nemusím. Pořád žadoní, abychom si nějaké zvířátko pořídili," svěřila se herečka.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Mám obrovský zadek, říká modelka Erbová

Víme, co se strhne v Ulici po prázdninách

Čenský bude v Ordinaci zamilovaným doktorem

 

Starší Valentýnka preferuje faunu většího vzrůstu. Líbí se jí zebry, žirafy a v poslední době koně. "Do těch se zamilovala a už i sama jezdí. Jsem ráda, že si jako koníčka našla koníčka. Jen mě nesmí přemlouvat, abychom si také nějakého pořídili," řekla Laurinová.

 

Sabina Laurinová
Sabina Laurinovou s dvouletou Majou. (Foto: Korzo)

 

Malá Maja zůstává spíše u hmyzu a brouků, ovšem dělá jí radost i společnost pejsků či kočiček. "Podle holek bychom si mohli zařídit zvěřinec, nebo malou zoologickou zahradu. Ale jejich přání v našem malém bytě bohužel zatím nejdou realizovat. Povolili jsme jim želvu, jenže s ní je problém. Všechny nás přežije, a co pak s ní?" ptá se Sabina. Se smíchem dodává: "Bude muset být součástí dědického řízení!"

 
19 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře