Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Herečka Šárka Vaculíková ztvárňuje v seriálu Ulice postavu Adriany Bláhové. Co Adrianu čeká? Dokáže ustát náročné životní období? A jakou roli v tom bude hrát její bývalý přítel Eddie?

Šárka Vaculíková: Co se stane mezi Adrianou a Eddiem? ROZHOVOR

Seriál Ulice: Čím Eddie rozhodí Adrianu?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Čím Eddie rozhodí Adrianu?
aktualizováno 11.05.2018, 00:06 | 11.05.2018, 00:06 | doma.cz

Herečka Šárka Vaculíková ztvárňuje v seriálu Ulice postavu Adriany Bláhové. Co Adrianu čeká? Dokáže ustát náročné životní období? A jakou roli v tom bude hrát její bývalý přítel Eddie?

Jak to bude s Adrianou dál? Bude v pořádku?
Adriana teď bude prožívat velmi těžké chvilky. Myslím, že pro ni bude hodně náročné dát se znovu dohromady. Odpustit sama sobě, že byla tak slepá, asi bude nejtěžší. A jestli bude v pořádku? Jak se to vezme.

 

Vrátí se Adrianě nějaké peníze z těch deseti milionů?
To teda nevím, jestli se Adrianě vrátí nějaké peníze z těch, co jí Robert vzal. Bude se teď muset naučit trochu šetřit. Ale myslím, že to není ta hlavní potíž, která ji nyní čeká. Adrianě se postupně osvětlí asi všechny Robertovy podvody, což pro ni bude hodně těžké to unést.

 

Který díl vás samotnou nejvíce zasáhl?
To nedokážu říct. Celá tahle etapa byla hodně emocionálně silná. Stejně jako když Adrianě zemřela její maminka, kterou hrála Hanka Igona Ševčíková. To bylo celé také velmi silné.

 

Seriál Ulice: ep. 3446 - Adriana začíná mít pochybnosti...
(Foto: TV Nova)

 

Proč byla Adriana tak naivní?
Adriana byla hodně zamilovaná. A kam by naše vztahy dospěly, kdybychom svým manželům a partnerům nedůvěřovaly? Navíc s Eddiem už Adriana měla špatnou zkušenost, když ji podvedl. O to více pak chtěla věřit Robertovi. Doufala, že on je konečně ten pravý, že spolu založí rodinu.

 

A vrátí se Adriana zpátky k Robertovi?
Eddie teď bude Adrianě velkou oporou. Zažijí chvíle sblížení.

 

Bude se pan Pešek stěhovat?
Adrianin děda bude postaven před hodně velké dilema. I on bude muset spoustu věcí přehodnotit.


Je možné, že by se Adriana skamarádila s Ájou?
S představitelkou Áji jsme kamarádky už od školy. Takže pro nás byla radost hrát rivalky. Ale že by s ní Adriana najednou začala kamarádit?To si opravdu nedovedu představit.

 

Seriál Ulice: ep. 3371 - Adriana se tajně provdala za Roberta...
(Foto: TV Nova)

 

Jak si rozumíte s představitelem Roberta?
S Vukem byla na place legrace, skamarádili jsme se. Vuk je tak hodný, že by neublížil ani mouše. O to zábavnější bylo pozorovat, jak věrohodně hraje takového intrikána, jakým byl Robert.

 

A jak si v seriálu i mimo něj rozumíte se svým seriálovým tátou?
S Martinem Fingerem, který hraje Evžena, jsme dobří přátelé. Je pro mě velkým vzorem, ráda se na něj chodím dívat do divadla, do Činoherního klubu. Je opravdu skvělý herec a kolega.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vuk Čelebić: Připraví Robert Adrianu o majetek? ROZHOVOR
Denny Ratajský: Bude Gábina těhotná? ROZHOVOR
Anna Klausnerová: Marcele půjde o život ROZHOVOR

 

Setkala jste se někdy na place se svým strejdou Lukášem?
Ještě nikdy jsme před kamerou nesetkali. Ale ta představa je zábavná. Asi bychom si užili hodně legrace.

 

Jak jste relaxovala po natáčení tak náročných scén? A jak na vyhrocené situace v Ulici reagovali lidé, kteří vás potkávali? 
Když jsou to takhle náročné scény a když se povedou, tak to člověka paradoxně spíš nabije, ne ubije. Takže jsem relaxovala před natáčením těchto scén a pořádně se na ně připravovala. Ano, dostávala jsem hodně rad, ať už konečně jako Adriana probudím. Ale nemohla jsem dřív, než mi to dovolí scenáristé.

 

Celý rozhovor s herečkou Šárkou Vaculíkovou si přečtěte zde

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Marie 20:33 06.06.2018
Šárka hraje opravdu skvěle Člověk by úplně věřil ze je tou Adruanou skutečně Roste z ní fakt herečka herečk
petka 19:56 04.06.2018
šarka je výborná herečka a dokazuje to nejen v ulici a boří mýty o protekčních dětech.ona je opravdu super!přeji hodně štěstí v životě!
Simi 14:37 11.05.2018
Šárku jako herečku moc nemusím , ale to co předvedla v dějové lince s Vukem bylo naprosto suveréně důvěryhodné. Hodně mi připomněla jak zaslepená a naivní jsem byla ve vztahu s mým ex . Šárko nic proti Vám ale Vaším výkonem jste mne hodila o 20 let zpět
Iva-777 11:32 11.05.2018
Šárka ty poslední emocionálně vypjaté scény zahrála skvěle. Všechny její pocity jsou věrohodné, je lepší herečka než některé její i starší kolegyně z Ulice.
sharka.68 10:48 11.05.2018
Ševčíková je IGONDA ne IGONA !!!!
Hora Petr, Brno 10:43 11.05.2018
Tyto rozhovory s herci,kteří pochopitelně nesmí a asi nic neví,co na ně fanatiční scenáristé nachystají, nemají žádný význam. Raději toho nechte.