Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Den D je tady! Celá Británie šílí, neboť právě dnes vyvrcholí přípravy na velkolepou svatbu prince Harryho s herečkou Meghan Markle. Vzhledem k tomu, že si tento páreček získal velké sympatie, vzniklo mnoho produktů a počinů, které oslavují jejich...

Šílenství kolem svatby Meghan a Harryho! Co už je přes čáru?

Královská svatba
zdroj: TN.cz Královská svatba
aktualizováno 19.05.2018, 00:00 | 19.05.2018, 00:00 | doma.cz

Den D je tady! Celá Británie šílí, neboť právě dnes vyvrcholí přípravy na velkolepou svatbu prince Harryho s herečkou Meghan Markle. Vzhledem k tomu, že si tento páreček získal velké sympatie, vzniklo mnoho produktů a počinů, které oslavují jejich lásku. Některé věci můžeme hodnotit jako zdařilé, jiné jsou naopak bizarní.

Jakým způsobem "poddaní" oslavují královskou svatbu?

 

British Airways ve velkém stylu
Pokud vás v sobotu 19. května čeká let z londýnského Heathrow do kanadského Toronta, pak nebuďte překvapeni z toho, že vás na palubě uvítá Meghan s Harrym. Konkrétně se na vás těší posádka složená ze sedmi Megan, dvou stevardů jménem Harry a jedné Meghan. "Jejich vztah začal přes oceán, takže nám přišlo dobré, abychom si vzali službu právě v jejich velký den," vysvětluje členka posádky Megan Horsley pro Mirror. British Airways pro vás mají ještě jednu specialitku. Všichni pasažéři, kteří nosí stejné jméno jako ženich a nevěsta, mohou během letu navštívit salónek první třídy.

 

Sundej masku!
Pamatujete si na maškarní plesy? Pokud milujete převleky, pak se vám zalíbí i masky s podobiznami členů královské rodiny. Co si takhle na chvilku zahrát na Meghan? Nebo cítíte, že vám v žilách koluje modrá krev a troufnete si na královnu Alžbětu II.? Výběr je jenom a jenom na vás, protože nabídka je opravdu pestrá.

 

Maska
(Foto: amazon.com)


Poskládaná svatba

Je vám líto, že neuvidíte královskou svatbu naživo? Útěchou vám může být britský Legoland, ve kterém naleznete model svatby z lega. Deseticentimetrové postavičky Meghan a Harryho doprovází zbytek královské rodiny a nechybí ani ostatní účastníci svatby. Celkový dojem podtrhává model hradu Windsor, na jehož stavbu padlo 39 960 kostek lega.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Znáte celý příběh lásky Meghan a Harryho? Seznámení přes kamarádku, tajné schůzky i nečekané zásnuby
Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?
TEST: Co víte o KRÁLOVSKÉ SVATBĚ?


Oslavte svatbu v posteli
Britové žijí královskou svatbou doslova ve dne, v noci. Důkazem je i suvenýr, který se těší velké oblibě. Na mysli máme balení 80 kondomů v krásném svatebním provedení s Meghan a Harrym. Sada stojí 10 liber a vytvořila ji firma Crown Jewels Heritage Condoms. Tak co? Myslíte, že byste svého prince okouzlila kondomy s královským párečkem?

 


Hurá do vody
Celé jaro jsme spekulovaly nad tím, zda letos „pofrčí“ bikiny, nebo jednodílné plavky. Konečně máme odpověď, která nám navíc prozradila, jaké vzory jsou in! Samozřejmě, že nejlépe uděláte, když si pořídíte plavky s Meghan a Harrym. Už teď vám můžeme zaručit, že na plovárně budete k nepřehlédnutí.

 

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře