Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je to už několik dní od narození malého princátka, ale zájem médií i veřejnosti neustává. Americká firma Ashton-Drake Galleries se rozhodla zvěčnit malého novorozence a vyrobila mu porcelánovou kopii.

Šílenství vrcholí! Princ George už má i svou porcelánovou kopii!

Panenka George
zdroj: oficiální zdroj Panenka George
aktualizováno 09.08.2013, 13:01 | 09.08.2013, 10:44 | doma.cz/kik

Je to už několik dní od narození malého princátka, ale zájem médií i veřejnosti neustává. Americká firma Ashton-Drake Galleries se rozhodla zvěčnit malého novorozence a vyrobila mu porcelánovou kopii.

Ashton-Drake Galleries je firma s tím správným obchodním duchem. Využila neustále rostoucího šílenství z narození nástupníka anglického trůnu a přišla na trh s panenkou, která má být jeho věrnou kopií.


Speciální panenka stojí v přepočtu skoro 2 900 Kč. Miminko je 50,8 cm dlouhé a má ohýbatelné ručičky i nožičky. Je ručně vyrobené i malované. Tvůrci si na něm zkrátka dali opravdu záležet. Firma tak chce prý oslavit narození nejmocnějšího dítěte v Anglii.

 

ČTĚTE TAKÉ:
FOTO: Princ George - další královská módní ikona?
10 důvodů, proč byste určitě nechtěli být dítětem Kate!
KATE: celebrita, která ukázala bříško! Proč je to tabu?
Babička malého prince George ožívá! Diana je zpátky!
KRASNA: Budoucí král Británie je na světě! Kdo slavný s ním slaví narozeniny?


Porcelánový George má na sobě zlaté šaty podobné těm, ve kterých se královské děti křtí už po generace. Ušité jsou z měkkého šifonu a mají bohatou krajku a saténovou stuhu. Jsou dlouhé 75, 6 cm.


Malý George ale není sám. Jeho maminka Kate má svou figurku také. Jedna dokonce drží v náručí malého George. Své kopie mají také princ Harry i William a jejich matka princezna Diana. Figurky stojí stejně jako panenka George. Prohlédnout si je můžete v naší fotogalerii.


Fotogalerie

1 / 6 Otevřít fotogalerii

 

 
14 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Monika 18:36 09.08.2013
Paja: proč používáš něco, co má dvě slova, které nedokážeš napsat správně? :)
paja 16:55 09.08.2013
NO COMENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!