Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Herečka Kristýna Leichtová se ve 32 letech stala maminkou! Hvězda seriálu Comeback radostnou novinu oznámila na sociální síti.

Srpnová horka už těhulky nevydržely: Mezi maminky se připojila i Kristýna Leichtová

Celebrity hlásí baby boom - Kristýna Leichtová
zdroj: Profimedia Celebrity hlásí baby boom - Kristýna Leichtová
aktualizováno 20.08.2018, 13:28 | 20.08.2018, 13:28 | doma.cz

Herečka Kristýna Leichtová se ve 32 letech stala maminkou! Hvězda seriálu Comeback radostnou novinu oznámila na sociální síti.

Miminko se jí narodilo v neděli 19.8. večer a zatímco ona sama na svých sociálních sítítch tuto informaci zatím nepropálila, radost z vnoučete neudržel její otec a pochlubil se na facebooku. Mezi gratulacemi stihl napsat i to, že do rodiny jim přibyla dcerka a jmenuje se Dorotka.

 

Otcem miminka je 33letý Vojtěch Štěpánek, řezisér a šéf činohry Národního divadla moravskoslezského. Herečka se za ním čtyři měsíce před porodem přestěhovala z Prahy do Ostravy, kde pár rekonstruoval byt.

 

Kristýna Leichtová
(Foto: Instagram)

 

Srpen je doslova měsícem hereckého babyboomu. Ve stejný den porodila i herečka Míša Tomešová, se kterou Kristýna absolvovala předporodní kurz. Tam se ppotkaly s další slavnou těhulkou, Anetou Krejčíkovou, která na svůj termín porodu zatím stále čeká.

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře