Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Svatba je jedna z nejkrásnějších událostí života a každý by ji měl mít podle svých představ a snů. Princezna Eugenie, která si za muže brala manažera nočního klubu Jacka Brooksbanka, jistě není výjimkou. Na své svatbě vypadala skutečně nádherně, n...

Svatba princezny Eugenie versus těhotenství vévodkyně Meghan: Ukradla jí její velký den?

eugenie s mužem
zdroj: Profimedia eugenie s mužem
aktualizováno 15.10.2018, 13:50 | 15.10.2018, 11:13 | Terezie Gáborová

Svatba je jedna z nejkrásnějších událostí života a každý by ji měl mít podle svých představ a snů. Princezna Eugenie, která si za muže brala manažera nočního klubu Jacka Brooksbanka, jistě není výjimkou. Na své svatbě vypadala skutečně nádherně, nicméně záři reflektorů jí - prozatím v očích rodiny - mírně přebrala vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle, která si princezninu svatbu vybrala jako příležitost k radostnému oznámení.

Každá nevěsta chce být ve svůj velký den tou osobou, na kterou všichni nedočkavě čekají a kterou všichni se zatajeným dechem obdivují. Princezna Eugenie byla bezpochyby překrásnou nevěstou, nicméně pozornost ji tak trochu přebrala vévodkyně Meghan Markle, která na její svatbě královně a nejbližší rodině oznámila, že s princem Harrym čekají prvního potomka.


O těhotenství Meghan se spekulovalo delší dobu


Všichni v Británii o tom mluvili, všichni už jen čekali na oficiální oznámení. Psalo se, že Meghan nosí poslední dobou pouze volné outfity, které jí mají údajně schovat břiško, objevila se i fotografie v upletších šatech, které Meghanino bříško trošku obepínaly. I na svatbu dorazila ve splývavém kabátu, který umně maskoval rostoucí bříško. Ač k oficiálnímu oznámení došlo až v pondělí ráno, pozornost se upírala nejen k nevěstě, ale i k Meghan.

 

vévodkyně meghan
(Foto: Profimedia)

 

Právě se svatbou Meghan a Harryho byl navíc tento sňatek velmi srovnáván, přeci jen proběhla jen před pár měsíci. Svatba princezny Eugenie nebyla tak opulentní, nesledovaly ji ani tak početné davy, jako v případě Kate nebo Meghan.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Další královský potomek na cestě: Princ Harry a Meghan oznámili, že čekají první dítě!

Znáte celý příběh lásky Meghan a Harryho? Seznámení přes kamarádku, tajné schůzky i nečekané zásnuby

Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?

 

Proč těhotenství oznámila na princeznině svatbě?


Mnoho lidím není jasné, proč vévodkyně Meghan tuto radostnou zprávu oznámila právě na svatbě princezny Eugenie, která se konala 12. října. Přesný důvod jejího konání není dosud známý, nicméně není pochyb o tom, že tím princeznu Eugenii zastínila přímo v její svatební den. Taková důležitá oznámení by se neměla dělat v důležité dny někoho jiného. Možná si Meghan měla vybrat jiný den či jinou příležitost, než je právě svatba.

 

Anketa
Meghan oznámila své těhotenství úzké rodině přímo na svatbě princezny Eugenie. Rozhodla se dobře?
 

 

V pátek se radostnou novinu dozvěděla královna a nejužší rodina, hned v pondělí ráno vyšlo i oficiální oznámení Kensingtonského paláce. I mediální zájem o svatbu tak opadl, pozornost médií se zaměřila na Meghan. O svatbě dnes již nikdo nemluví, každý řeší jen miminko.


Co NEDĚLAT když jste na něčí svatbě?


Svatba má svá pravidla a tradice, které zkrátka není dobré porušovat. Můžete tím na sebe přilákat zbytečnou pozornost, která má ve svatební den patřit jen a jen nevěstě a ženichovi. Čeho se tedy na svatbách vyvarovat?


• Neoblékejte si bílou barvu


Máte doma krásné bílé šaty, které jste doposud neměla šanci provětrat? Tak je hlavně nevětrejte na svatbě vaší kamarádky nebo kohokoliv jiného. Bílá barva ve svatební den náleží pouze nevěstě. Pokud byste na svatbu vyrazila v bílém, svatebčané i samotná nevěsta si můžou myslet, že chcete nevěstě sebrat v její den pozornost, která jí náleží, nebo že ji chcete pokazit její svatební den. Nosit by se mimochodem neměla ani zelená, která je barvou zrady.

 

Smutná nevěsta
(Foto: Getty Images)

 

• Zapomeňte na minišaty


Minišaty se na svatební veselku opravdu nehodí. Mohou přilákat až nežádanou pozornost a po pár skleničkách vína byste se musely neustále hlídat, zda vám někde něco nevykukuje. Zvolte tedy tradiční délku po kolena a delší, budete působit elegantně a žensky.

 

• Nevyužívejte situace


K poslednímu bodu nás inspirovala samotná vévodkyně Meghan Markle. Oznámení těhotenství, žádost o ruku či další podobné oznámení si nechte na jindy, stejně jako řešení rodinných neshod a partnerské hádky. Na svatbu se to nehodí, vyvolává to zbytečný rozruch a svatebčané se mohou přestat soustředit na ty, kterým by měl tento den patřit doopravdy.

 

Jaké zvyky a tradice držíte na svatbách vy? Napište nám je do komentářů.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře