Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sestra Její královské výsosti vévodkyně z Cambridge, Pippa Middletonová, by měla být módní ikonou. Tentokrát však udělala velikou chybu.

Takový nevkus! Pippa přistižena s igelitovou taškou!

aktualizováno 23.11.2011, 00:00 | 23.11.2011, 00:00 | doma.cz/em

Sestra Její královské výsosti vévodkyně z Cambridge, Pippa Middletonová, by měla být módní ikonou. Tentokrát však udělala velikou chybu.

Mladší sestra budoucí anglické královny udělala obrovský módní přehmat. Dobře ví, že se naustále nachází v hledáčku fotoaparátů fotografů celé širé Velké Británie, a dopustí se natolik neuvěřitelného faux-pas!

 

 

Kdejaká řadová zpěvačka či herečka je si vědoma toho, že vyjít ven s igelitovou taškou rovná se obrovský módní trapas. Co si mohou v klidu a bez uzardění dovolit bezdomovci, to přece nemůže učinit jedna z prvních žen Velké Británie!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pippa Middletonová si neholí nohy!

Nosí Pippa spodní prádlo? Řeší to celá Británie

To se nepovedlo! Pippa vypadá o deset let starší!

Pippa by nebyla vhodnou nevěstou, tvrdí tchyně

 

 

Proč pohřbila ten krásný šedivý kabátek igelitkou "houmlesáckého" typu, ví jen bůh a snad i ona sama. Doufejme alespoň, že neobsahuje odpadky. Kdyby se s Pippou nerozešel její přítel, mladík z bankéřských kruhů, již před několika týdny, učinil by tak nyní: při pohledu na svou vyvolenou s igelitovou taškou.

 

 

A nejedná se o zdaleka první krásčin módní hřích. Byla již přistižena s neoholenýma nohama či s make-upem, který jí přidal nejméně deset let. Přitom když chce, dokáže vypadat jako víla. Jsou však situace, kdy patrně nemá na pěkné oblečení náladu.

 

 

Možná ji vykolejil rozchod s onou dlouholetou vážnou známostí. To je jistě důvod ke smutku, nikoli však k tomu, aby se jedna z prvních britských dam oblékala jako hastroš. Přitom šaty, které si oblékla na svatbu sestry, oslnily natolik, že jejich repliku britský obchodní dům prodává nadšeným zákaznicím, a to za slušnou cenu pěti tisíc korun.

 

 

 
37 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

petopo 11:52 01.03.2012
No Vaše starosti bych chtěla mít... To je síla... Běžte raději dělat něco pro lidi prospěšného... Pippa nese igelitku - za tohle vás platí???? :-O
anonym 19:12 01.12.2011
jezisi dyt je to clovek proc by nemohla mit igelitku?
Lucka 23:33 23.11.2011
Ach...můj...Bože...svět se zhroutil Pippa nese igelitku!!!! Zachraň se kdo můžeš!!!
Vážně nechápu tenhle typ článků. Vždyť je holka taky jenom člověk. A kde jste proboha vzali, že je jednou z prvních žen VB?? To že je sestrou manželky druhého následníka trůnu, neznamená, že je někdo! Kromě toho, že má bohaté rodiče, je jen obyčejná anglická ženská.
A kdybyste se opravdu důkladně podívali na tu tašku, zjistili byste, že je plná jídla, zřejmě z nějakého fast foodu, kde těžko budou dávat jídlo do papírovách tašek jako ve zančkovách buticích.
??? 20:43 23.11.2011
autorko (autore) tohoto článku - vzpamatuj se!!!!