Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co nám o nadějné finalistce Veronice Stýblové prozradil její tatínek?

Tatínek Veroniky Stýblové ze SuperStar: Fandí celá vesnice! Jako o život!

Veronika Stýblová
zdroj: TV Nova Veronika Stýblová
aktualizováno 29.04.2013, 00:00 | 29.04.2013, 00:00 | doma.cz/em

Co nám o nadějné finalistce Veronice Stýblové prozradil její tatínek?

Tatínkové a dcery, to je dojemná záležitost. Tatínek Martin Stýblo je na svou dceru Veroniku náležitě pyšný. Mluví o ní s velkým nadšením. Zavzpomínal exkluzivně pro magazín doma.cz na to, jaká byla coby malá holčička, jakou měla pubertu a po kom zdědila lásku k hudbě.

 

Sledujte SuperStar na VOYO ZDE!

 

"Dětství prožívala tady na vesnici, byla hodné dítě. Trávila čas hlavně se sestrou, protože tu vlastně ani jiné děti v tom věku nebyly. Byla jedničkářka, dobře se učila, a učitelka ve školce u ní asi postřehla talent, vedla ji ke zpívání," prozradil finalistčin tatínek. Vedle toho začala Veronika už jako malá hrát na flétnu. Její pubertu rodina prý ani nijak zvlášť nepocítila, Veroniku totiž zajímala v prvé řadě hudba. Dnes už ale přítele má, a ten ji samozřejmě podporuje a jezdí ji každou neděli povzbuzovat na živé přenosy.

 

Veronika Stýblová ze SuperStar - 1
(Foto: TV Nova)

 

Vše o SuperStar na Nova.cz ZDE!

 

Po "základce" nastoupila Veronika na zdravotní školu, zpívání měla jako koníčka, ze kterého se stal natolik velký kůň, až se ocitla na konzervatoři. "Těžko říct, kde se vzal její talent, tatínek míní, že po něm ho určitě nezdědila: "Jsem antitalent," říká se smíchem. "Ale manželka v mládí hrála na harmoniku a tchán na ni hraje pořád. Odjakživa se tu staral o vesnickou kulturu a teď, co je Veronika v SuperStar, se o soutěž hodně zajímá. Je na internetu dvacet čtyři hodin denně, ale to my taky," tvrdí Martin Stýblo.

 

PSALI JSME:

 

SuperStar: Jak se obléká Veronika Stýblová? Nenávidí oranžovou!

 

Veronika Stýblová
(Foto: Nova.cz)

 

"Jenže děda je důchodce a má přece jen víc času, já jako živnostník toho času zas tolik nemám," říká finalistčin tatínek. "Jak se ocitla v soutěži? To byl její nápad, my jsme se to dověděli, když poslala fotku, že se dostala mezi sto vybraných. Přihlásila se s kamarádkou, ale ta už v soutěži není. Samozřejmě bychom si přáli, aby vyhrála, aby se dostala co nejdál, co bych to neřekl, jsme její rodiče," hrdě podotýká Martin Stýblo. "Každou neděli za ní jezdíme, všichni, celá rodina, manželka vždycka napeče buchty."

 

Podívejte na páté finále:

 

 

PSALI JSME:

 

Ewa Farna ze SuperStar je roztomilá dračice, říká její manažerka

SuperStar: Tereza a Martin. Jak dlouho to hrdličkám vydrží?

 

A jezdí nejen nejbližší příbuzní, ale i lidé z vesnice, teď zrovna se jich chystá asi třicet, vypravují se na nedělní živý přenos. "Žijí tím hlavně starší lidi, v krámě jsem i rozdával fotky," směje se Martin Stýblo. "Lidi fandí, přejí nám to, ne že by záviděli. O všechno se zajímají a pravidelně se vyptávají, co bude Veronika v neděli zpívat," říká pyšný tatínek. 

 

Veronika Stýblová
(Foto: TV Nova)

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

JaMumla 16:42 01.06.2013
Je to tak, vyřadili úplně tu nejlepší, co měla zvítězit. Verča je dokonalá a moc jí přeji hudební kariéru. Rozhodně se moc těším až ji uvidím a uslyším jako profíka.
Natýs 19:33 11.05.2013
Verča je nejlepší na světě.Je to můj vzor..A porota mě taky sere s těma zbytečnýma kravinama!Verča je můj vzor a nemyslím že jenom můj,i víc lidí. Jednou bych chtěla byt jako ona
janka174 01:25 05.05.2013
Tatínek má být na co pyšný! Já doufám, že Veronika vyhraje, ona je jedinečná a má zvláštní, sytý hlas, který vždy vyvolá mravenčení. Porotci s jejich kecama, ať se jdou vycpat. Mně to přijde vždy jako kdyby se sami měli shodit, kdyby přiznali, že Veronika to zazpívala velice dobře. Tečka. Ale oni vždy musí přidat nějakou hloupou připomínku, podle mne zbytečnou. Tak je dobrá, a co? Přejme jí to. Já se na Veroniku moc těším!!!