Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neřekli byste to do něho. Přesto se to stalo: obr vyrazil na procházku s miminkem. Charismatický zpěvák se snaží pomáhat partnerce, jak se dá.

Taťka Richard Müller vyrazil na procházku s kočárkem

V SuperStar zazpívá Richard Müller
zdroj: TN.cz V SuperStar zazpívá Richard Müller
aktualizováno 16.03.2012, 09:51 | 16.03.2012, 09:20 | doma.cz/em

Neřekli byste to do něho. Přesto se to stalo: obr vyrazil na procházku s miminkem. Charismatický zpěvák se snaží pomáhat partnerce, jak se dá.

Novopečený padesátiletý tatínek Richard Müller vyrazil na první procházku s pětitýdenním synem Markusem, napsal to deník Blesk. Co se týká oblečení, příliš o něm nepřemýšlel.

 

Tlačil modrý kočárek oděn do maskáčové bundy, tmavých tepláků s lampasy a zelených kecek. Dvoumetrové chlapisko s kočárkem vypadalo možná trochu komicky, ale všechna čest: málokdo by do něho řekl, že se bude takto dojemně podílet na péči o miminko.


ČTĚTE TAKÉ:

 

Slavné, ale vychrtlé a kostnaté. Komu se to líbí?!

Celebrity s velkými zadky. Přicházejí do módy!

Mohutné pozadí Kim Kardashian: chlouba, nebo prokletí?

 

ROZHOVOR SE ZPĚVÁKEM:

 

 

Chce totiž co nejvíce pomáhat partnerce Vandě Wolfové (40). Zřejmě se poučil z prvního manželství s televizní moderátorkou Soňou, která mu porodila dvě děti. Vztah se ovšem beznadějně rozpadl, protože bouřlivák v té době přirozeně myslel na všechno, jen ne na pomoc v domácnosti.

 

Richard Muller
(Foto: Jindřich Kodíček)

 

Ke kočárku obr znatelně ohýbá hřbet, jinak by to při jeho pozoruhodné výšce ani nebylo možné. Trojnásobný tatínek zvládá péči o chlapečka výborně. Jen si stěžuje, že ho po procházce s malinkatým kočárkem bolí záda, neboť musí chodit shrbený.

 

Richard Muller
(Foto: Jindřich Kodíček)

 

Ale pro rodinu je třeba přinášet oběti, zvláště když se s ní za pár dnů rozloučí, neboť připravuje turné Potichu Tour 2, se kterým bude objíždět Slovensko i Čechy.

 

"Mám ho rozdělené tak, že je mezi koncerty pár dní volna. Tím pádem budu každý týden aspoň chvíli se svojí rodinou," řekl pyšný tatínek.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře