Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Blíží se slavnostní vyhlášení ankety Český slavík. Co kdyby uspěla Lucka Vondráčková, toho času s manželem Tomášem Plekancem v Kanadě?

Těhotná Lucie Vondráčková: Bude Zlatou slavicí?

Lucie Vondráčková
zdroj: Korzo Lucie Vondráčková
aktualizováno 23.11.2011, 14:52 | 23.11.2011, 12:33 | doma.cz/em

Blíží se slavnostní vyhlášení ankety Český slavík. Co kdyby uspěla Lucka Vondráčková, toho času s manželem Tomášem Plekancem v Kanadě?

Provdaná zpěvačka Lucie Vondráčková se nyní jmenuje Lucie Plekancová Vondráčková a žije s manželem, hokejistou Tomášem Plekancem, v Kanadě. Montreal je prý plný veverek.

 

Lucie Vondráčková
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Měla jste někdy problémy s váhou - ptaly se jí zvědavé čtenářky v on-line rozhovoru. "Když do České republiky přišly hamburgery," prozradila známá zpěvačka. "Milovala jsem McChicken a dávala si ho na každé cestě do Ostravy. Tam jsem jezdila moderovat pořád, takže celkem často. Pak jsem musela začít pěkně makat, aby ze mě nebyl koblížek."

 

Anketa
Bude podle vašeho názoru Lucie Vondráčková Zlatou slavicí?
229 hlasů
Ano.
85 hlasů
Ne.
Hlasovalo 314 lidí
 

 

 

Její "jídelní" krédo v posledních letech bylo: Nekoukej na diety a každý den si zacvič. To je nej!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vondráčková: Rodit budu v Kanadě, je to tu super

 

Oblíbený Luciin citát zní: Nejlepší cesta, jak uniknout problému, je vyřešit ho. Prý už máte pro holčičku vymyšlené jméno, napsala Lucii čtenářka Kamila. "Kdo říká, že to bude holčička?" odpověděla Lucie. Nicméně na otázku, jaká se jí líbí jména, odpověděla už konkrétněji: "Mám moc ráda jméno Eliška a Šárka a pro kluky je krásných jmen asi milion..."

 

Lucie Vondráčková
(Foto: Oficiální zdroj)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hana Vágnerová z Expozitury skončí v posteli s kolegou!

Takový nevkus! Pippa přistižena s igelitovou taškou!

Celebrity s vizáží bezdomovců! Proč, proboha?

 

Jak to vypadá kolem ní, popsala velmi věrohodně: "Dneska už bylo zamrzlé celé jezero před naším domem. Na zahradě mi tu kradou oříšky veverky s nejchundelatějšíma ocáskama na světě. Sem tam tady přeběhne skunk a taky jsem včera videla medvídka mývala... ten vypadá jako že nic, ale je to pěkná potvora ušatá chytrá. Medvěda jsem zatím nepotkala."

 

Lucie Vondráčková
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Co jí v Kanadě chybí? Nemají tam tvaroh, a tak je vyloučeno uvařit si tvarohové knedlíky s jahodovou náplní...

 

Lucie Vondráčková
(Foto: Korzo)

 
31 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

samovar 19:34 23.11.2011
Lucka Vondráčková, to je hudební fenomén. Ona je "taková lidská". Bylo to vidět i ve včerejším rozhovoru. Všichni jí tykali. Prostě kámoška pro všechny. Já jsem ji měl rád už v Marmeládě. Později jsem nevěděl, jestli se jí víc líbí kluci nebo holky, ale teď už bych jí ze srdce toho Slavíka přál. Nedokážu plně posoudit, jestli má nejlepší hlas, ale určitě je ze všch zpěvaček naší scény nejsympatičtější.