Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Modelka Simona Krainová čeká druhé miminko. Narodí se zase chlapec a půvabu mamince vskutku neubral.

Těhotné Krainové bříško sluší. Podívejte

aktualizováno 20.06.2012, 00:00 | 20.06.2012, 00:00 | doma.cz/em

Modelka Simona Krainová čeká druhé miminko. Narodí se zase chlapec a půvabu mamince vskutku neubral.

Simona Krainová vypadá úžasně sexy. Koncem léta se jí narodí druhý chlapeček a hrdá maminka bříško nehalí do volných hábitů, jako to bývávalo dříve běžné. Naopak. Na dovolené na Mauriciu se bez protestů nechala vyfotografovat v plavkách a předvedla úctyhodně rostoucí bříško.

 

Podívejte, jak Simoně bříško sluší:

 

 

Fotogalerie

1 / 3 Otevřít fotogalerii

 

Zdá se, že v těhotenství ještě zkrásněla. A to i přesto, že se k překvapení všech vysloveně přejídá. Zkrátka si užívá jediného období, kdy se jako modelka nemusí v jídle hlídat. Vypadá šťastně a šťastná také je. Konečně objevila půvab mateřství. Přitom si ještě před několika lety myslela, že děti možná k životu ani potřebovat nebude.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Tereza Bebarová si odvezla Klaudii z porodnice domů

Popelka Šafránková (59) slaví narozeniny. Řádila!

Hvězda Ulice Míša Maurerová se vdala

 

Celé roky se plně soustřeďovala na kariéru, která ji naprosto naplňovala. Ale v prvé řadě také stále ne a ne narazit na toho pravého. Ten přišel až v podobě Karla Vágnera, o němž šťastná modelka hovoří jako o své osudové a životní lásce.

 

 

PSALI JSME:

 

Těhotná Krainová zvažuje liposukci. Těžko uvěřit!

 

Modelka má za sebou již jedno manželství s moderátorem a hudebníkem Bořkem Slezáčkem, to však zkrachovalo. Přesto se nebála zkusit to znovu. S Karlem Vágnerem už vychovávají syna Maxe, kterému budou v listopadu dva roky.

 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře