Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Magazín doma.cz dostal příležitost položit několik otázek modelce Tereze Maxové. Zajímá vás, jak se Tereza udržuje ve formě, zvládá výchovu tří dětí, modeling i práci pro svou nadaci? Tak čtěte dál.

Tereza Maxová: Češky jsou půvabné holky do nepohody

Tereza Maxová
zdroj: Oriflame Tereza Maxová
aktualizováno 23.04.2014, 10:15 | 22.04.2014, 00:00 | doma.cz

Magazín doma.cz dostal příležitost položit několik otázek modelce Tereze Maxové. Zajímá vás, jak se Tereza udržuje ve formě, zvládá výchovu tří dětí, modeling i práci pro svou nadaci? Tak čtěte dál.

Protože tento rozhovor probíhá po emailu, zajímá nás, jak jste na tom s moderní technikou? Vyhledáváte nové technologie, nebo je přimete na milost, až když téměř není vyhnutí?
Musím říct, že mám k počítači velmi vřelý vztah. V podstatě celá má rodina, včetně dvouletého Aidana, který na něm od útlého věku sleduje Baby Einstein. Náš Tobiáš ho zase hojně využívá nejen ve škole, ale i při komunikaci s kámoši a k další zábavě. Celá rodina je synchronizovaná a "jede“ na Applu :-) Neumím si bez toho představit komunikaci s nadací a rodinou. Dokonce jsme na něm naučili i babičku Áju, která mailuje o sto šest a s iphonem je jedna ruka :-)

Máte tři děti, různě staré, jak to zvládáte všechno skloubit? Kolikrát si ženy stěžují, že je složité zvládnout jedno dítě a jedno zaměstnání, ale vy musíte zvládnout náročnou práci, svou nadaci, rodinu, péči o sebe...
Je to náročné, ale mám štěstí, že mi hodně pomáhá partner a mamča. Bez nich bych to zvládla stěží.

 

Tereza Maxová
(Foto: Oriflame)

 

Máte hodné děti? Chápou, že na ně maminka nemá třeba tolik času, kolik by chtěla? Pomáhají si navzájem?
Mám úplně normální děti. Tobiáš je puberťák, kterého v současné době mladší sourozenci moc nezajímají, ale mrňata jsou partička. Většinou jsou hodné, ale k večeru u nás bývá pěkně hlučno. Dnes už pracuju míň a většinu času věnuju dětem a rodině.

ČTĚTE TAKÉ:
Oblečte se jako modelka a sexy maminka Tereza Maxová
VELKÝ PRŮZKUM: Kolik nás stojí krása a za co nejvíc utrácíme?
Matky chvalte dcery, jinak jim hrozí anorexie. Máme děsivý důkaz umírající modelky!

Dokázala byste popsat váš typický den? Existují vůbec takové, nebo je každý váš den jiný?
To vždy hodně záleží na tom, jestli cestujeme, nebo jsme doma. Pokud doma, pak jsou děto dopoledne ve škole či školce a já jsem jen s Aidanem. Po obědě začíná kolotoč - kroužky, učení a školní radosti. Než se člověk naděje, je večer…

A máte nějaký trik, jak se udržujete ve formě? Přece jen, věkem už jste překročila 40... A i když vypadáte stále mladě a svěže, ten tlak na vás musí být obrovský. Trápí vás, že budete muset začít dělat dříve, či později něco jiného?
Cvičím jógu, pilates a každý druhý den chodím na pětikilometrovou procházku kolem moře, což beru jako meditační odpočinek od každodenních starostí.

Žijete v zahraničí, pracujete po celém světě, můžete srovnávat. Jak jsou na tom české ženy, umí se líčit a oblékat?
Myslím, že Češky jsou půvabné samy o sobě. Jsou to holky do nepohody. Dnes díky módním časopisům a internetu může v podstatě kdokoli sledovat trendy v líčení a módě. Vše je i cenově dostupnější. Takže kdo chce, nezůstane pozadu. Není to jako za dob, kdy jsem vyrůstala a módní trendy udával časopis Praktická žena. :-) V obchodech bylo vše stejné a v obuvi bylo na výběr ze dvou tří variant a jednou z nich byly "jarmilky“. Ale i v této době si například moje maminka udržela eleganci a styl… Byť za cenu toho, že jsme museli vyrazit na nákupy do Východního Německa nebo šetřit bony na džíny z Tuzexu.

 

Tereza Maxová
(Foto: Oriflame)

 

Kde vás mohou vaši fanoušci letos vidět?
Tak většinou před školou v Monaku, nebo v Břežanech u bráchy nebo na jižňáku u mamči. :-) V sobotu 21. června plánujeme s nadací velký dětský den TERIBEAR dětem. A taky jsem se v tomto roce opět stala tváří Oriflame, což mě moc těší. Zákazníci této značky mne tak občas uvidí na stránkách katalogu :-)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
Vepřo-knedlo, svíčková a štrůdl? ANO! Je tu dieta na míru Češkám
Konec moření: Na krásné břicho stačí 90 sekund denně!

Podle čeho si vybíráte projekty, na kterých budete pracovat? Pravděpodobně pro vás nejsou hlavním kritériem peníze. Je pro vás třeba důležité, že si při práci vyzkoušíte a zažijete něco nového?
Vybírám si podle toho, jestli produktům dané společnosti věřím. Taky záleží na tom, jestli jsou přírodní, netestované na zvířatech a jestli jsou kvalitní. Pak to je také zkušenost a minulá spolupráce – pokud se osvědčila, ráda ji prodloužím. Je pro mě důležitá i podpora nadace.

Ano, o vaší nadaci už byla dnes několikrát řeč. Nadace Terezy Maxové je tu proto, aby pomáhala dětem, a samozřejmě je hodně závislá na peněžních darech. Jací jsou Češi dárci, štědří, nebo by se (v porovnání s jinými národnostmi) mohli polepšit?
Já jsem velký patriot a myslím si, že Češi jsou solidární národ. Pokud jde do tuhého nebo mohou podpořit konkrétně někoho, kdo to potřebuje, mají-li možnost, pak ji využijí.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

aaaa 19:09 26.04.2014
Mám ji ráda. Dává prostor i ,,méněcenným´´, vč. ex-odsouzeným, ale nikoliv vrahounům!