Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mladší sestra vévodkyně z Cambridge, Pippa Middletonová, už zase plní stránky novin. A není to pro ni právě lichotivé.

To se nepovedlo! Pippa vypadá o deset let starší!

aktualizováno 15.10.2011, 00:00 | 15.10.2011, 00:00 | doma.cz/em

Mladší sestra vévodkyně z Cambridge, Pippa Middletonová, už zase plní stránky novin. A není to pro ni právě lichotivé.

Krásná Pippa Middletonová přišla podpořit kampaň Two Many Woman - zaměřenou na ženy s rakovinou prsu. Bohužel, pro tuto příležitost si nezvolila právě nejvhodnější šaty, a make-up už vůbec ne.

 

U Pippy jsme zvyklí na přirozenost, jednoduchost a mladistvý svěží vzhled. Tentokrát si však vybrala róbu odpovídající starší dámě, která má ještě ke všemu tak trochu problém s estetickým vnímáním. Srozumitelněji řečeno: která má vkus fakt na houby!

 

 

Černomodré šaty s obrovskými dívnými (nepěknými) květinami? Pippo, co se to s tebou proboha děje?!

 

K děsivému dojmu přispěl také nevhodný make-up, neúprosně přidávající léta a obličeji tvrdost. Příliš výrazná rudá rtěnka a silně černě orámované oči - to je ovšem velký módní přehmat! Co takhle zajít si pro radu, jak se obléci a nalíčit, ke starší sestře Kate? Anebo si alespoň vypůjčit některého z jejích vizážistů?

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pippa Middletonová si neholí nohy!

Nosí Pippa spodní prádlo? Řeší to celá Británie

Buďte krásná jako Pippa Middletonová

 

Kate se údajně za sestru tak trochu stydí, tvrdí server tvnoviny.sk. Britský bulvární tisk si Pippu totiž v poslední době dobírá právě kvůli oblékání, které náhle zaznamenalo sestupnou tendenci. Vrcholem bylo, když přišla na významnou svatbu v zelených šatech: zelená prý přináší neštěstí.

 
18 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Kiki 18:05 18.10.2011
ale pořád hezá ;)