Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jana Paulová se dodnes červená, omylem poslala erotickou esemesku na jiné číslo.

TRAPAS! Paulová rozesílá erotické esemesky

Jana Paulová
zdroj: Korzo Jana Paulová
aktualizováno 28.06.2010, 00:03 | 28.06.2010, 00:01 | Korzo / doma.cz/em

Jana Paulová se dodnes červená, omylem poslala erotickou esemesku na jiné číslo.

Ještě po letech se pětapadesátiletá herečka Jana Paulová červená při vzpomínce na trapas, který se jí přihodil během natáčení Kameňáku. Hlavní roli tu hrála esemeska, jež měla původně patřit manželovi.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Ewa Farna: Vždycky budu trochu nevěrná

Munzarová se nechala vystřelit katapultem doopravdy

 

Milostnými slovíčky protkaný text obdržel někdo úplně jiný než její choť, hudebník Milan Svoboda. "Točili jsme, byla chvíle volna, a tak jsem napsala manželovi textovou zprávu. Přijel po delší době domů z ciziny, byl unavený, chtěla jsem ho rozveselit," vzpomíná Paulová.

 

Jana Paulová
Herečka se dodnes červená, když si na příhodu s erotickou zprávou vzpomene. (Foto: Korzo)

 

V erotické esemesce manželovi neobyčejně barvitě vylíčila, co všechno spolu budou dělat, až se vrátí z natáčení domů. Pak ji zavolali, ať jde na plac. V rychlosti zprávu odeslala. Později s hrůzou zjistila, že na jiné číslo. Na jaké? Natolik konkrétní být nechce.

 

Jana přitom rozhodně není záletnice. Je hrdá, že dětem nestřídá tatínky. A že by o nápadníky nebyla nouze. Vždyť Paulová je vášnivou cestovatelkou a jejím největším snem je podniknout s kamarády cestu kolem světa.

 

"Jeli bychom bez plánů, jen tak. Cesta by trvala minimálně rok, a když by mi bylo někde hezky, zdržela bych se klidně i měsíc na jednom místě," svěřila. Jenže!  Rok by asi bez svých blízkých nevydržela. Stýskalo by se jí po muži i dětech.

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře