Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Z nové porotkyně SuperStar, dříve dívenky Ewy Farné, už je mladá žena. Proto už dobře ví, co jí sluší.

Účesy Ewy Farné. Který má největší "šmrnc"?

Ewa Farna
zdroj: Nova.cz Ewa Farna
aktualizováno 17.02.2013, 00:00 | 17.02.2013, 00:00 | doma.cz/em

Z nové porotkyně SuperStar, dříve dívenky Ewy Farné, už je mladá žena. Proto už dobře ví, co jí sluší.

Čas letí jako voda a Ewě Farné už je devatenáct let. Je to neuvěřitelné, vždyť nedávno to byla zpívající holčička. To je pryč, z dívenky se stala slečna, která už má vlastní styl. Vyzná se v módě, měnit účesy ji baví. Dobře ví, že umět zpívat nestačí - je třeba být zábavná, měnit účesy i styly - jinak by mladého diváka nudila. 

 

Podívejte, jak se češe půvabná Ewa Farna:

 

Fotogalerie

1 / 20 Otevřít fotogalerii

 

Dříve maličko boubelatá Ewa zeštíhlela a účesy daleko více proměňuje. Sluší jí to, odmítá ale, že by snad držela drastické diety. Tvrdí, že hlavní její dietou je její práce: na koncertech tolik tancuje, že žádný další pohyb nepotřebuje.

 

Anketa
Jak se vám Ewa nejvíce líbí?
14 hlasů
Jako zrzka.
251 hlasů
Jako tmavovláska.
10 hlasů
S culíkem.
Hlasovalo 275 lidí
 

 

Vše o SuperStar najdete na Nova.cz

 

A nebojí se měnit ani barvy vlasů. Jednou dlouhovlasá černovláska, jindy zrzka s ne tak dlouhými vlasy. Miluje totiž experimentování, razí heslo, že změna je život a kdy si změny dopřávat, když ne v mládí?

 

SuperStar: Ewa Farna - 2

 

PSALI JSME:

Habera exkluzivně pro doma.cz: Vypadám dobře, protože mám děti! 

 

Aktivit má Eva více než dost: odmaturovala, studuje práva, koncertuje, je porotkyní v SuperStar. To ji baví, hraje si tu jako štěně, jednou "balí" soutěžícího, jindy se poleje studenou vodou, případně se rozpláče nebo si stěžuje, že žárlí na krásné blondýnky z řad soutěžících, protože se muži-porotci dívají jen na ně - a ji ignorují.

 

SuperStar na VOYO ZDE!

 

Ewa Farna

 

ČTĚTE V KRÁSNÁ.CZ:

Má „mladé tele“ co pohledávat v porotě? 

Slavnostní drdol i pro krátkovlásky

 

Co se týká soukromého života půvabné zpěvačky, je kupodivu sama. Tvrdí, že má spoustu kamarádů, za sebou dva vážné vztahy (Tomáš Klus, Markus Tran) a nová láska na obzoru není. Ewa na ni totiž nemá čas.

 

Takhle se polila. Podívejte:

 

 

Se starými láskami se stýká i nadále v dobrém, zůstali přáteli. Dokonce jí nijak nevadí, že přítelkyně Tomáše Kluse Tamara bude maminkou. Ewa se na mateřství ještě zdaleka necítí, což není v jejím věku nijak překvapivé.

 

SuperStar: Ewa Farna - 16

 

ČTĚTE V PRÁSKU:

POTVRZENO: Michaela Ochotská a Michal Exner se rozešli

 
61 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

monika 17:48 18.03.2013
já osobně si myslím že je dobře že jí tam dali :) konečně to trochu okořenila :) je zajímavý jak sem píšou hlavně lidi který potřebujou kritizovat .Ale těch x milionu lidí který na to koukají a neřešej to co vy nemají potřebu psat takový slohy :D
veselejadam 11:29 16.03.2013
Je tam jedna z mála, na kterou se dá dívat... o tom není sporu.
anymous 17:11 13.03.2013
Všichni mate pravdu,není schopna se normálně chovat,a to ze kopíruje L.Bílou je naprostá pravda!!!!!nevychovaný fakan.......hlavně ze když nekdospiva docela dobře tak rekne ze se ji to nelíbí,taky moc hezky nezpívá fuuuuj!!!dřív jsem superstar úplně zboznovala ale jak se tam objevila ta trapka a ten Habera,naprosto me to přestalo bavit....je toho skoda
Iva 22:59 21.02.2013
Michálku, většina ohlasů nejsou názory, ale urážky - a to mi za kritiku opravdu stojí. Navíc podle mě zcela zbytečné a kdyby se tak chovaly moje děti, určitě by to nebyl důvod k fackám. V práci problém nemám - máme v kolektivu inteligentní lidi bez komplexů se slušným vyjadřováním, tudíž nemám důvody ke kritice. Děkuji za optání :-P
Sarah Balintova 12:32 20.02.2013
podľa mna nie mne sa mi páči :P mám ju rada
Iva 18:43 19.02.2013
Je strašně zajímavé kolik lidí vynaloží úsilí, aby někoho mohli zkritizovat. Je to show - to že nesedí na zadku a vystupuje jinak než předešlých x porotců je tedy tak k nepřežití? Mně to naopak přijde osvěžující. Jediný problém je v tom, že jde velké množství talentových soutěží za sebou. Mně už tyhle soutěže lezly krkem a slečna Farna je upřímně jediný důvod, proč se na superstar dívá celá naše rodina. Je to konečně aspoň trochu jiné! Komu se to nelíbí, má možnost zvolit jiný kanál. Když chcete někoho kritizovat, nejdřív musíte zvednout vlastní zadek a ukázat co umíte...
JAROSLAV 17:13 18.02.2013
Farna to je chcápek který se neumí chovat a je to ostuda TVNOVA
že ji tam dala.Ono stačí že tam je ten ubožák sprostý Habera.
Nova začíná propadat jen díky takovým exzotům.
Jiřina 13:43 18.02.2013
To co předvání sl. Farna je děs. Sama v životě nic moc nedokázala, její slovní zásoba a vyjadřování je tragedie. To jí nikdo nedokáže vysvětlit jak se má chovat , když už jste ji tam posadili ?
Škoda času na to koukat, takže se já a mnoho známých na tu hrůzu už nedívá.
helena 21:03 17.02.2013
Chova se jako blazen,je to image nabo je to skutecne jeji povaha?Kdo to vi at odpovi mi na otazku.Neni tuz pubertacka,aler mlada zena.Myslim ze kopiruje L.Bilou.
rekarin 15:06 17.02.2013
http://www.erlink.cz/klik/UmdQcgVi
1 2