Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Slavnostní příležitost se tentokrát uskutečnila v prostorách Smetanova sálu Autoklubu ČR v Praze a ve spolupráci s cateringovou společností Ganimed, spol. s r.o.

Večírek magazínu Best of se opět vydařil

Večírek Best of
Večírek Best of
aktualizováno 21.10.2013, 17:59 | 21.10.2013, 17:47 | doma.cz/em

Slavnostní příležitost se tentokrát uskutečnila v prostorách Smetanova sálu Autoklubu ČR v Praze a ve spolupráci s cateringovou společností Ganimed, spol. s r.o.

Odpolední hodiny a zajištění hlídání dětí firmou Baby Office přály také rodičům, kteří mohli vzít s sebou své ratolesti. Setkání je jinými slovy možné nazvat profesním veletrhem. Tentokrát se hosté seznámili s novým způsobem transnasální gastroskopie, který prezentoval Miloslav Křížek, ředitel společnosti FUJIFILM, zdravotníci z Rychlé záchranné služby z Kladna představili rychlou pomoc a zapůjčili pořadatelce záchranářskou uniformu, kterou měla na sobě také panenka pro UNICEF v podobě záchranáře – herce a moderátora Petra Vágnera.

 

S projektem ŽENY s.r.o., jenž podporuje ženy v podnikání a tuzemský trh, seznámila přítomné hosty společně se svým týmem Eva Vašková. Modelingovou a reklamní agenturu Faible Modèles reprezentovala Denisa Slavíková. Roman Šiser a Petr Šídlo prezentovali Českou inovaci a jak pan ředitel Šiser při odchodu prohlásil, čtyři nové inovace objevil přímo na profesním setkání.

 

PSALI JSME:

JAK BYDLÍ SLAVNÍ aneb Na návštěvě u Míši Noskové ze SuperStar

Helena Vondráčková se znova zamilovala do své lásky z gymplu!

 

Hosté si rovněž mohli nechat zpracovat rozbory horoskopů od předního astrologa Richarda Stříbrného, případně ochutnat vynikající italskou kávu a čaje značky Milani, kterou nabízeli manželé Müllerovi. Welcome drink a degustaci vín zajistil již tradičně Jindřich Sobota z vinařství Chateau Lednice. Na pohoštění pro hosty se podílely také společnost O.C.G., která dodává chutná masa z domácích chovů, a rodinné pekařství Simply Good. Unikátní vodu z islandských ledovců dodala firma Aqua Angels.

 

Večírek Best of

Módní tvorbu tentokrát představili hned dva návrháři. Pavel Filandr, jenž je také autorem růžových šatů, které nejen pro příležitost profesního setkání navrhl a nechal zhotovit pro jeho pořadatelku, Michaelu Lejskovou, jež se mohla též pochlubit i krásným líčením a účesem od stejného autora. Pavel Filandr v rámci své prezentace představil též kolekci plavek a spodního prádla. Dalším návrhářem, který představil hostům svou kolekci, byl Osmany Laffita. Úplnou novinkou, kterou mohli hosté spatřit vůbec poprvé, byly koupelnové předložky. Nemohl chybět porcelán a sklo, které se rovněž objevilo v tombole. Od firmy No1Lash se dámy mohly dozvědět více o zkrášlování a regeneraci svých řas.
 

V salonku Elišky Junkové se přítomným hostům naskytla jedinečná příležitost prohlédnout si soubor fotografií s názvem Konstrukce – detaily strojů nafocené v předních technických muzeích Evropy, které zapůjčil ekonom a člen NERVu, předseda investiční společnosti Partners, Pavel Kohout. Pavel Kohout vidí souvislosti mezi dobře fungujícím strojem a mechanismy, jež umožňují dobré fungování společnosti. Proto výstavou Konstrukce propaguje svůj projekt Nová ústava.cz. Při této příležitosti také veřejně podpořil Stranu svobodných občanů Petra Macha, protože v ní spatřuje jedinou skutečně pravicovou alternativu.

 

Večírek Best of

Hudební žánry představili zpěvačka Marcela Březinová, operní pěvkyně Pavlína Senić a Janek Ledecký, jenž na akci společně se svým hostem a muzikálovou kolegyní, zpěvačkou Michaelou Horkou, představil muzikál IAGO. Pod vedením prof. Evy Sykové bylo rovněž představeno občanské sdružení Buněčná terapie a Ústav experimentální medicíny AV ČR, který řídí.


Více zde: www.ibestof.cz
Foto: Lukáš Hanusek a Jaroslav Tatek
 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře