Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dnes se diváci TV Nova mohou těšit na čtvrtý díl úspěšné reality show Utajený šéf. Tentokráte se podíváme do restauračního řetězce s jeho spolumajitelem Martinem Šampalíkem. Ten pod skrytou identitou bude zjišťovat, zda všechny pobočky dodržují je...

VIDEO: Za tyto chyby by sám své podřízené tvrdě trestal! Utajený šéf nezvládá základní práci v restauraci

Vložit video na:

aktualizováno 16.05.2018, 16:46 | 16.05.2018, 16:46 | doma.cz

Dnes se diváci TV Nova mohou těšit na čtvrtý díl úspěšné reality show Utajený šéf. Tentokráte se podíváme do restauračního řetězce s jeho spolumajitelem Martinem Šampalíkem. Ten pod skrytou identitou bude zjišťovat, zda všechny pobočky dodržují jeho přísná pravidla. Ustojí kritiku podřízených? Potrestá své neposlušné zaměstnance?

Martin Šampalík si vyzkouší práci číšníka i pomocného kuchaře. Už při první směně v ostravské pobočce ale tvrdě narazí. Opakovaně se dopouští chyb, které by jako majitel sám tvrdě trestal.

 

Utajený šéf - 16. 5. 2018 - 3
(Foto: TV Nova)

 

Zrcadlo mu nastaví až svérázný barman Patrik, který s ním postupně ztrácí nervy: „On má úplný hukot v hlavě, lidi čekají na objednávky dlouho, vůbec nestíhá!“ rozčílí se nad výkonem svého nadřízeného.

 

 

Jak šéf zvládne kritiku? Premiérovou epizodu pořadu Utajený šéf sledujte ve středu 16. května 2018 ve 20:20 na Nově!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře