Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Grand finále, do kterého se dostala Češka Sabina Křováková a Slovák Štefan Pčelár bylo velice napínavé. Výkony obou dvou interpretů byly famózní a dalo by se říct, že před cílovou čárou zrychlil Štefan a svou soupeřku výběrem písniček a jejich pod...

Proč Sabina nakonec vyhrála? Nedělní večer minutu po minutě!

superstar-finale14
superstar-finale14
aktualizováno 03.06.2013, 11:49 | 03.06.2013, 14:22 | doma.cz/roh

Grand finále, do kterého se dostala Češka Sabina Křováková a Slovák Štefan Pčelár bylo velice napínavé. Výkony obou dvou interpretů byly famózní a dalo by se říct, že před cílovou čárou zrychlil Štefan a svou soupeřku výběrem písniček a jejich podáním téměř zastínil.

Do poslední minuty nebylo jisté, kdo vlastně vyhraje a i sama porota byla rozpačitá, jelikož slovenský krasavec podal opravdu vyrovnaný a přesvědčivý výkon. Sama Ewa Farná prohlásila: „Kdo teď bude tvrdit, že tady není Štefan kvůli zpěvu, tak tomu osobně nakopu zadnici.“ Chtěla tím rozehnat veškeré pochybnosti, že by do finálové dvojice dostala Itcha pouze jeho pěkná tvářička.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Záplavy zasáhly i vítězku SuperStar: Křováková kvůli vodě nepřijela do ranního vysílání

Pčelár zmizel z párty SuperStar: Dostal sex na rozloučenou od Farne?

 

Sabina předvedla opět famózní vystoupení s písničkou své oblíbené Janis Joplin. Všichni se shodli na tom, že to byla její naprosto nejlepší píseň v celé soutěži, která musela zasáhnou každého. „Myslím, že tahle písnička, ti v dnešním finále velice pomůže, protože jsi jí opět zazpívala úžasně. Mám husí kůži po celém těle,“ nechal se slyšet Paľo Habera.

 

Fotogalerie

1 / 20 Otevřít fotogalerii

 

Faktem je, že Sabina je živel, kterému pódium svědčí, cítí se na něm dobře a to je na ní znát. Na rozdíl od Itcha, který se většinou nehne z místa a jediný pohyb, kterého se diváci dočkají je poklepávání nohou do rytmu nebo maximálně odtažení tyče s mikrofonem o kousek dál na pódiu. Tím si zřejmě uškodil nejvíc, protože lidé chtějí show a tu jim dala Sabina.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Maminka Sabiny Křovákové: Nevím jak se dostanu za svou dcerou! Všude je voda!

SUPERSTAR se stala Sabina Křováková. Musím být slyšet, říká!

Scalexova GrandGilotina: Čím Sabča porazila Itcha?

 

„Oba jste talentovaní a v muzice budete určitě pokračovat,“ vyjádřila svůj názor porota. Budeme tedy oběma mladým talentům držet pěsti, aby na ně jejich fanoušci nezapomněli hned, jak se přestanou pravidelně každý týden objevovat na obrazovkách televize.
 

 
43 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

eva 16:26 26.06.2013
Za sebe si myslím,že Sabina byla hodně dobrá,navíc byla sympatická a nepřetvařovala se.myslím,že po půl roce věčnýho natáčení byli unavení všichni ažaž a u Sabiny v Děčíně byly tou dobou potopy,takže jako co?Nemohla by taky voslavit,že vyhrála?
eva 16:21 26.06.2013
No a proč by Sabina nemohla v sobě mít něco tajemného?Vy na jejím místě byste chtěl,aby vo vás všichni všechno věděli?
Petr 13:02 05.06.2013
Sabina že není charismatická a není sympatická ? Zřejmě jak jste viděla Sabinu poprvé, hned jste si nasadila černé brýle na oči. Ječák mívala i Bílá a sohlasím že tam byla spouwta skvělých zpěváků, ale rozhodně mezi ně patří i Sabina, která svým celkovým vystupováním si získala nejvíc příznivců.. Milá paní hlavně chcu říct, že kvalitní zpěv není jen vysoko zpívaný popáček typu Veroniky, ale je to také vysoko zpívaný křaplavý ječák. Mi jako milovníkovi zlaté éry Rocku a tvrdé muziky je její ječák hodně hodně sympatický, bo myslím, že tam patří. Moderní Rock ztratil svůj lesk. A zřejmě jste nákou pra pra pravnučkou knběžny Libuše když přesně víte jak se věci mají...
Rosina 21:11 04.06.2013
To je debilita od TV, že po přímém přenosu, který končí o půlnoci, dále určitě mejdan pokračuje a oni chtěj, aby hned další den v 8 ráno, za střízliva, naklusala hvězda do Snídaně?Cha, chá.
PS:Myslím, že tam byli i horší, takže to dopadlo dobře:-)
Monika 19:17 04.06.2013
Ještě jedna věc. Musím se smát tomu, jak omlouvá Křováková svou nepřítomnost v ranním vysílání na Nově. Je to podobné jako u pana prezidenta a jeho virózy při jeho účasti u korunovačních klenotů. Dělá "superstár" ze svých fanoušků, kteří jí dali své hlasy, hlupáky? Pokud chtěla okusit, jak chutná sláva, měla by také respektovat povinnosti, které ji z toho plynou.
Monika 19:05 04.06.2013
Sdílím stejný názor jako Pavel. Od začátku jsem očekávala, kdy S. Křováková vypadne. Byli tam mnohem lepší! Říkala jsem si, že pro někoho tak nesympatického a necharismatického nemůže snad nikdo hlasovat. Tím spíše, že její výkon není zpěvem, ale jekotem. Předpokládám, že při jejím způsobu "zpěvu" jí hlasivky dlouho sloužit nebudou. Nicméně, po její, pro mě zcela nepochopitelné výhře, jsem konstatovala, že národ, který si byl schopen zvolit takového prezidenta, je schopen všeho, tudíž i zvolit si podobné individuum za svou superstár!
Kytička 17:13 04.06.2013
Ne vždy rozhoduje to co člověk umí. Musí mít dost fandů,kteří jsou ochotni platit a mají ším.
Pavel Vintr 09:42 04.06.2013
Křováková má v sobě něco děsně nesympatického, to co média popisují jako tzv. tajemného.
Nechápu jak tohle uječené strašidlo mohlo vyhrát...?
Oproti ní byla Veronika nejen hezká a sympatická holka, ale i velice talentovaná.
Křováková na ní prostě nemá a brzy upadne v zapomnění.Toť můj názor.