Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Lucka Vondráčková se provdala za svou lásku, hokejistu Tomáše Plekance, a žijí spolu v Kanadě, kde Tomáš hraje NHL. Zanedlouho také čekají miminko, které přijde na svět za oceánem.

Vondráčková: Rodit budu v Kanadě, je to tu super

aktualizováno 21.11.2011, 13:03 | 21.11.2011, 12:51 | TN.cz / van/doma.cz

Lucka Vondráčková se provdala za svou lásku, hokejistu Tomáše Plekance, a žijí spolu v Kanadě, kde Tomáš hraje NHL. Zanedlouho také čekají miminko, které přijde na svět za oceánem.

"Bude hezky český. Ať to tu mají trochu jako jazykolam,“ prozradila Lucka, že jméno pro potomka už mají s Tomášem vybrané.

 

A na své nové bydliště pěla jen chválu: "Naprosto mi vyhovuje hlavně místní dvojjazyčnost. Když si totiž na jedno slovo nevzpomenete v angličtině, tak ho můžete říct francouzsky. To u nás nejde...

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Bude mít Lucie Vondráčková doopravdy miminko?

Lucie Vondráčková se vdala. Co na to TETA HELENA?

KONEC DOHADŮ! Lucii Vondráčkové se miminko narodí v lednu!

 

Zapomenete nějaký slovo, máte ho na jazyku a musíte čekat a čekat... až si vzpomenete. Lidé jsou tu příjemně galantní. Řidiči tu na přechodech dávají velký pozor a pouští vás, ještě než na ten přechod vstoupíte. Vlastně vás pouští ještě pět metrů před přechodem. A autobusák na vás počká, když bus dobíháte a když pak vystupujete, tak vám popřeje krásný den. Jsou to maličkosti, ale dělají divy,“ prozradila Lucie Blesku.

 

A na otázku, jak jí manželství a těhotenství změnilo, odpověděla: "Člověk se po tolika letech práce snad ani nemůže od základu změnit. Ale je ve mně daleko větší klid. Za to ale ovšem hodně vděčím Tomášovi. On je taková klidná síla a přenáší to i na ostatní."

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

canadska matrikarka 23:51 23.11.2011
.... budu rodit v Canade je to tu super........

po "cesky" to znamena - davam prednost canadskemu obcanstvi.......