Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Herec Vuk Čelebić ztvárnil v seriálu Ulice velmi zásadní roli šmejda Roberta. I když jsou Robertovy dny v seriálu pomalu sečteny, Vuk prozradil, že Adriana se bude ještě hodně divit.

Vuk Čelebić: Připraví Robert Adrianu o majetek? ROZHOVOR

Seriál Ulice: Jak zemře Robert?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Jak zemře Robert?
aktualizováno 02.05.2018, 00:00 | 02.05.2018, 00:00 | doma.cz

Herec Vuk Čelebić ztvárnil v seriálu Ulice velmi zásadní roli šmejda Roberta. I když jsou Robertovy dny v seriálu pomalu sečteny, Vuk prozradil, že Adriana se bude ještě hodně divit.

Není škoda, že vaše linka v seriálu končí? Padoucha hrajte na jedničku.
Postava Roberta byla velice zajímavá zkušenost. Naučil jsem se na ní hodně věcí z hereckého řemesla, hlavně co se kamerového herectví týče. Jsem rád, že ta postava měla oblouk a že zanechala v tomto seriálu výraznou stopu. Vzhledem k tomu mi to líto není. Ale Ulice mi bude chybět.

 

Proč vlastně odcházíte z Ulice?
Myslím, že postava Roberta měla dějově svůj začátek, kdy si lidé mysleli, že je to "jen" sympaťák z radnice, že svým jednáním neustále překvapoval a že několikanásobně potvrdil své místo v několika linkách Ulice. Těší mě reakce lidí na zprávu, že Robert tragicky zemře. Nečekal jsem to.

 

Věděl jste, že postava Roberta nebude v Ulici věčně?
Před nástupem do seriálu Ulice mě kolegové i dramaturgové upozorňovali na to, že záporné postavy mají svou "životnost". Že po nějaké chvíli se jejich linka naplní. Užil jsem si to hlavně kvůli intenzitě Robertových podrazů, kdy se celou dobu musí tvářit jako ten nejupřímnější, nejmilejší gentleman a dívčí sen.

 

Seriál Ulice: Robert si jde tvrdě za svým...
(Foto: TV Nova)

 

Jak se vám Robert hrál?
Postava Roberta mě oproti četným divadelním zkušenostem naučila dobře hrát před kamerou. Zjistil jsem za svou praxi, že záporné role nejlíp naučí říkat pravdu, i když to pravda není. Často dostávám záporné postavy a osobně mě na tom baví, když se představují jako kladné. Každý člověk má svou pravdu. A ten největší lhář lže hlavně sám sobě.

 

Připraví Robert Adrianu o peníze a majetek?
Adriana se ještě bude divit, co všechno Robert dokáže.


Rozumíte si s představitelkou Světlany?
I přes neshody mezi Robertem a Světlanou si s Terezou Bebarovou rozumíme velice dobře. Ona společně se Stáňou Jachnickou mě provedly začátky natáčení, vysvětlily mi, jak to funguje, na co se mám soustředit, a seznámily mě i s jednotlivými režiséry, kteří Ulici režírují. Jsou to velice zajímavé herečky, hodně jsem se od nich naučil.

 

Seriál Ulice: Robert musí spolknout hodně hořkou pilulku
(Foto: TV Nova)

 

Setkával jste se s negativními reakcemi na postavu Roberta?
Samozřejmě lidé komentují dění v Ulici, když mě potkají, ptají se mě, proč to všechno dělám, ale poté, co si chvíli popovídáme, odcházejí s úsměvem a krásným pozdravem. Zatím se mi žádná negativní reakce naštěstí nestala. A doufám, že ani nestane.


Bude vám Ulice chybět?
Budou mi chybět všichni kolegové, ale i celé zázemí Ulice, jak to technické a výtvarné, tak i tvůrčí nebo catering a jiné profese. Rád se s nimi kdykoliv zase potkám.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Denny Ratajský: Bude Gábina těhotná? ROZHOVOR
Václav Vašák: David je nepřítel číslo jedna ROZHOVOR
Tereza Bebarová: Skončí Světlana v Ulici? ROZHOVOR


Kde vás v současné době můžeme vidět?

Rád bych vás pozval 10. 5. na již poslední uvedení chebského Othella, kde hraji Jaga. Jinak jsme právě nazkoušeli Marii Stuartovnu a Sex na vlnách. Za povšimnutí stojí i Králova řeč, kterou jsme hráli i v Praze.

 

Celý rozhovor s hercem Vukem Čelebićem si přečtěte zde.

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lenďa 09:23 18.05.2018
Mě by jen zajímalo, kam zmizely ty peníze, to si za 10 mega koupil sporťák, aby ho v zápětí rozstřelil? :)
Ruža 22:43 02.05.2018
Mám pocit, že ta smrt je jen fingovaná, odklonil miliony z konta, možná nezemřel a po identifikaci případné se zjistí, že to nebyl on, ale měl jen jeho doklady. Jen aby se náhodou neobjevil po čase...
Marinka 17:33 02.05.2018
To zase bude v Ulici nuda.Budeš nám Roberte chybět.Čest tvé památce.