Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Herce Vuka Čelebiće může znát především ze seriálu Ulice, kde ztvárňuje postavu zákeřného Roberta, který dokáže jít přes mrtvoly. Co si na nás Robert ještě vymyslí? A má Vuk s Robertem něco společného?

Vuk Čelebić: Robert to Světlaně ještě pěkně zavaří ROZHOVOR

Seriál Ulice: Robert musí spolknout hodně hořkou pilulku
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Robert musí spolknout hodně hořkou pilulku
aktualizováno 09.03.2018, 00:03 | 09.03.2018, 00:03 | doma.cz

Herce Vuka Čelebiće může znát především ze seriálu Ulice, kde ztvárňuje postavu zákeřného Roberta, který dokáže jít přes mrtvoly. Co si na nás Robert ještě vymyslí? A má Vuk s Robertem něco společného?

O SERIÁLU ULICE:


Máte něco společného s vaší seriálovou postavou?

Přemýšlím, přemýšlím. Rád nosím obleky, občas jsem stejně výřečný, máme stejnou zálibu v dobrém jídle. Nic víc mě momentálně nenapadá.

 

Jak se vám hraje takto negativní postava? A jak na to reagují lidé?
Negativní postavy se mi hrají často lépe než ty kladné. Ne proto, že bych souhlasil s jejich činy a charaktery, ale proto, že je zajímavým úkolem proniknout do jejich temných duší. Lidé reagují překvapivě příjemně. Čím dál víc se jim daří rozlišovat mezi postavou a hercem.

 

Prasknou na Roberta jeho podrazy a zálety? Co na to Adriana? A kam je Robert schopen zajít, aby ji obral o peníze a dům?
Robert se pohybuje na velice tenké hraně, kde se mu zatím dařilo všechno okecat. Ale riskuje víc a víc. Adriana mu zatím bezmezně věří, i když ji pomalu odstřihává od její celé rodiny. A co se ambicí a peněz týče, Robert nezná hranice, kam se může zajít. Máte se na co těšit.

 

Seriál Ulice: Co Robert prozradí Adrianě o své rodině?
(Foto: TV Nova)

 

Proč vlastně Robert neřekl Adrianě, že přišel o práci?
Pro každého chlapa je těžké přiznat před manželkou, že přišel o práci. U Roberta jde navíc o velice nepříjemné okolnosti, které kdyby teď přiznal, tak by ztratil u Adriany svoji zářnou auru. V ten správný okamžik jí to ale poví, samozřejmě po svém a svou značně upravenou verzi.

 

Vyjdou Robertovi čachry s Mastným? A nebude mít Robert špatné svědomí z toho, co provedl Světlaně?
Čachry vyjdou hlavně Mastnému. Co se Světlany týče, Robert začne dokonce i výčitky pociťovat, hlavně jestli to nepřehnal. A dokonce bude mít i sám nahnáno, což u něj tak časté není. Světlaně to zavaří ještě víc. To, co jste viděli minulý týden, byl jen začátek.

 

Bude mít Robert další románky?
Robert je otevřen všem novým příležitostem - i co se žen týče. Nikdy věrný nebyl, takže si můžete sami domyslet, jak to bude dál.

 

Kdy se v Ulici objeví "sestřenice’" Ája?
Objeví se, objeví, ale kdy to bude, to vám ještě neprozradím.

 

Vrátí se Robert na radnici?
Když Robert odcházel, sliboval, že o něm neslyší naposledy. A svůj slib splní. Ještě o něm uslyší. A taky ho na radnici i uvidí.

 

Seriál Ulice: Co už je na Světlanu moc?
(Foto: TV Nova)

 

O NATÁČENÍ:

 

Jak se vám natáčejí postelové scény?
Natáčet postelové scény není tak jednoduché, jak se může zdát. Představte si, že máte v ložnici dalších 30 lidí, 3 z nich mají kameru, 2 tága s mikrofony, pak tam jsou maskérky, osvětlovači..., celé to vede režisér, spousta dalších lidí se kouká na pomocné obrazovky. Jak by se intimní scény točily vám?

 

Rozumíte si s představitelkou Adriany i v soukromí?
Se Šárkou si rozumím velice dobře, jsem rád, že to hraji zrovna s ní. Známe se už ze školy.

 

Seriál Ulice: Jak to má Robert s Adrianou?
(Foto: TV Nova)

 

Oslovujete se s kolegy herci na place, třeba mezi dvěma scénami, jménem občanským, nebo raději používáte seriálová jména, aby se vám to pak při ostrém natáčení nepletlo?
Mám jednu vtipnou historku. Líčil jsem se v maskérně, přišel tam Pavel Novotný, představitel Radka Mastného, a omylem mi vzal můj text. Potřeboval jsem rychle zareagovat, takže jsem ho oslovil: "Pane Mastný!" Beze slov se ke mně vrátil, podal mi scénář a pravil: "Ještě jednou mě oslovíte pane Mastný, tak vám dám ránu. A já mám ještě páru."

 

Jak probíhá natáčení? Nechávají vás režiséři trochu improvizovat?
Na natáčení nám většinou režisér řekne svou představu a při zkouškách nás nechá zkusit si to podle našeho vlastního pocitu. Pak většinou opravuje konkrétní nesrovnalosti. Objeví-li se nějaký neobvyklý úkol, nechá nás i improvizovat.

 

O OSOBNÍM ŽIVOTĚ:


Odkud pocházíte?
Po otci jsem původem z Černé Hory, odtud jméno Vuk, které znamená vlk. Po matce jsem Čech.

 

Kde se vaše rodiče potkali? Jste Čech jak poleno, nebo vás to táhne na jih?
Můj otec studoval dramaturgii na DAMU a s mojí matkou se potkali v univerzitní knihovně. Jinak si velice stojím za oběma svými původy. Kdysi jsem vtipkoval, že kdyby Praha byla v Černé Hoře, byl bych úplně doma.

 

Jaké bylo vaše vysněné povolání, když jste byl malý kluk?
Měl jsem rád zvířata, uvažoval jsem o práci, ve které bych s nimi mohl pracovat. Ale pak mě svedlo umění.

 

Hrajete radši v divadle nebo v televizi?
Jedná se o úplně jiný způsob hraní. V divadle se jedná o daný okamžik, který pokaždé znovu vzniká, v televizi je zase navždy zaznamenán. Obojí má své klady a půvaby. A je dobré, když herec může dělat obojí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Anežka Rusevová: Kamila ještě zasáhne do děje! ROZHOVOR
Kryštof Rímský: Vrátí se do Ulice Monika? ROZHOVOR
Matyáš Valenta: Jak to bude mít Franta se Skyler? ROZHOVOR

 

Děláte nějaký sport?
Dělám různé sporty, ale žádnému se nevěnuji intenzivně. Spíš podle příležitosti. Rád plavu, šermuji, jezdím na koni a cvičím jógu.

 

Jaké je vaše oblíbené jídlo?
Rád připravuji raw kuchyni, ale občas si rád dám i pořádny steak.


Máte děti?

Mám dvě dcery, Esterku a Isabelku. Jsou to úžasní, krásní andělé.

 

Celý rozhovor s Vukem Čelebićem naleznete zde.

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

jindra 20:29 12.04.2018
Docela se divím odvaze pana herce co hraje Roberta.lidé jsou různí a nebojí se že ho někdo napadne za to jakého hraje grézla? Nebylo by lepší serial ukončit než někoho vystavovat nebezpečí.
Jana 20:16 09.04.2018
Stále čekám, kdy se začne vyšetřovat pojišťovací podvod paní Květy a Mastného. neměl by to být návod, jak se obohatit, ani to není moc reálné. Vím, že lidé zkouší leccos, ale také vím, jak si jednotlivé kauzy likvidátoři hlídají. Tady si jednoduše řekli o 200tisíc a nikdo nic nevyšetřoval, přesto, že ti zloději jistě vypovídali jinak.A není úplně pravda, že jim vyšetřovatelé nikdy nevěří. Jinak souhlasím s ostatními, že je těch podrazů mnoho, není se na co dívat, mám spíš zlost.
PetBuk 09:05 09.04.2018
Občas kouknu,hlavně proto abych ukončil práci na zahradě,ale musím konstatovat že tento seriál žene postavy z krajnosti do jiné krajnosti,co mě ale vadí že se nedořeší nékteré kauzy(pojistný podvod,lhaní ,udávání,podrazy,atd) ale tak je to i v reálném světě,bohužel,takže snad aspoň v seriálu by trochu pozitiva neškodilo.
Vláďa 20:49 05.04.2018
Mám pocit, že seriál by měl být ukončen, protože je to kolosální blbost.
Ještě, že má televize knoflík a dá se vypnout.
Inu co čekat od scénáristů - podrazácí, blbci, zloději a šmejdi to je přece obraz dnešní doby.
věra 09:22 04.04.2018
Robertovi nakopat zadel a nezdá se mi že by Adri byla tak hloupá.....a co mi vadí - všichni přijdou domů a zasedají k jídlu a děti se ptají ...proč si nejdou umýt ruce , my musíme.....nechcete to změnit ? včera Gábina přijde z úklidu ve škole a sedá ihned k jídlu....hnus !!!
Staněk 19:56 31.03.2018
Přidávám se k ostaním záporným hodnocením.Dlouho již sleduji tento seriál, ale scenář je naprosto nereálný a z postav děláte hlupáky kteří se ani nedokážou domluvit. Zřejmě chcete národ naučit jak se navzájem okrádat a podrážet. Je to hnus velebnosti, podporovat šmejdy...
Johana 12:19 28.03.2018
Stejně jako všichni přede mnou - seriál mám ráda, ale už také přepínám, protože mě v poslední době přestávají bavit některé scény. Věřím, že takové kreatury jako Robert existují (mimochodem dobře zahrané VČ) a zaláskovaná manželka všechno věří, ale už je toho moc - šmejdi by takový prostor dostávat neměli - scénáristé, prosíme, ať už konečně narazí !!!
Vlasta 13:42 27.03.2018
Seriál se mi moc líbil ale už mně přestal bavit, to není ono.Serial byl vtipný a oddychový ale v poslední době je snůška nesmyslů, myslím že scénáristům přeskočilo v hlavě.Postavy jsou nereálné, situace absurdní o chování postav ani nemluvím.Shrnu to: jestli už nemáte nápady, tak to skončete je to děs a hrůza.
Radka Gajdova 17:42 20.03.2018
Musim,souhlasit.Drive jsem si odpocinula ,ale vyhrocene sceny prepinam.Vubec se mi to nelibi a trva to moc dlouho.Prosim rezisera at stim neco udelaji,nechci hledat nahradu.Dekujeme
Deny 10:20 18.03.2018
Souhlasím také se už na ulici nekoukám.Vše moc natahujou takovej Robert Jindra,Mastný atd.mi seriál uplně zkazili.Doufám že režisér vyhoví většině lidí a s tima šmejdama něco udělá
1 2